Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem XXXIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-27, 20:13   #13
jagerbull
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 280
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Lubię, jak dziewczyny tu czasem wpadają poinformować, że są szczęśliwe

Brzmi ok

Powodzenia


Po pierwszym poście miałam napisać "spróbujcie, przetrwajcie tę ciężką sytuację", ale po drugim widać, że to zwykły frajer.

Jak to wyszło?

Olewasz go, więc sobie przypomniał. To takie typowe. Nie daj się

o, jaka rzetelna analiza. Jakby minęło 1,5 tygodnia, to bym napisała Ci "odczekaj swoje, tęsknota minie", ale to 1,5 roku... Może wizyta u psychologa? Szkoda Twojego czasu, samopoczucia i młodości na tęsknotę za kimś, kto nie był tego wart. Nie byliście dopasowani. Fajnie spędzało Wam się czas razem, ale jak widzisz, mieliście zupełnie inne podejście do wspólnego życia, przyszłości, rodziny.

Zapewniam Cię, że z wieloma facetami będziesz mieć podobne poczucie humoru i temperament w łóżku, ale to nie znaczy, że masz z nimi spędzać resztę życia.
Ta... tylko on mi mąci w głowie, zaraz mnie bierze na litość ... powiedział ze popełnił błąd i juz tego nie cofnie. Napisałam, że za błędy sie placi.
Cytat:
Napisane przez Loluuusia Pokaż wiadomość
Znalazłam nowego plusa rozstania. Widzę po sobie, że schudłam. Nie mam u siebie wagi, ale będę na weekend w domu i sprawdzę, ile dokładnie. Teraz czuję się dobrze ze swoim ciałem. Jeszcze może z 3 kg i będzie idealnie.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
jagerbull jest offline Zgłoś do moderatora