Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-04, 14:01   #1721
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Mam bardzo ważne dla mnie pytanie, może któraś z was będzie umiała na nie odpowiedzieć, a co za tym idzie pomóc mi.
Ostatnio szczypały i bolały mnie trochę oczy, poszłam do internisty aby przepisał mi jakieś krople, ale ten skierował mnie do okulisty. Jakie było moje zdziwienie kiedy zasugerował on, że i w jednym i drugim oku mogę mieć... jaskrę. Badania za badaniami, wywiad i po prostu wyszło, że jestem w grupie ryzyka. Niskie ciśnienie, dużo stresu, zimne stopy i ręce. W dzień kiedy miałam najważniejsze badania na (nie)szczęście ciśnienie akurat (w porównaniu do poprzednich badań) było w normie, a i reszta okay. Tylko, że ja właśnie chce wrócić na crossfit i tu moje pytanie czy mogę, pytałam lekarza, a on powiedział, że póki te badania wyszły dobrze (kolejne za miesiąc) to mam żyć jak żyłam.
Poczytałam już trochę w internecie i słowa słowom nierówne. Dużo trenerów uważa, że to głównie zły oddech w trakcie ćwiczeń zwiększa ciśnienie w oczach i że można, wielu mówi, że nie. Tak samo z jogą, generalnie są przeciwwskazania do pozycji odwróconych, ale sam Iyengar w swojej książce napisał, że pracował z kobietą z jaskrą i ciśnienie w oczach spadło pomimo robienia asan odwróconych. Pomóżcie mi, nie wyobrażam sobie do końca życia za jedyny sport mieć spacery.
P.S. Nie mam żadnej innej wady wzroku.
Możesz jeszcze napisać tutaj - https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=199
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując