Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Schudnąć 20-30kg część 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-05, 15:50   #201
Sabasza
Rozeznanie
 
Avatar Sabasza
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 552
Dot.: Schudnąć 20-30kg część 4

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Pokaż wiadomość
U mnie źródłem problemu z piciem wody jest to, że jest ona chłodna, a ja niestety lubię ciepłe napoje. A z ciepłych do wyboru są różne herbaty i kawa !!!
Natomiast ciepła zwykła woda jakoś nie specjalnie mi wchodzi, a zimnej (temp. pokojowa) nie lubię i muszę się zmuszać żeby ją pić. Co w efekcie kończy się tym, że w ogóle mniej piję wszystkiego.
Dobrze to podsumowalas, jesli ci nie wchodzi w tej czy innej formie, zmuszasz sie i ostatecznie pijesz za malo, to lepiej szukac innych rozwiazan. Tylko ta kawa jako cieply napoj zastepujacy wode to wiesz, nunu Ja z woda mam problem teraz przy nizszych temperaturach i tez pije za malo. Herbat nie moge pic za duzo, nie wiem czemu, od wielu lat tak mam, ze jak pije za duzo (a za duzo oznacza kilka dni pod rzad po jednej herbacie) to zaczyna mnie mdlic. Sciska mnie w przelyku i musze szybko cos zjesc, zeby mi przeszlo to uczucie. Wiec tak sobie musze dozowac. Kiedys tak mialam tylko z gorzka czarna herbata (teraz zawsze dosladzam miodem), ale teraz przenioslo sie to na herbaty zielone, ktore staralam sie pic regularnie, ale teraz z tego wzgledu wlasnie mi to nie do konca wychodzi.
Sabasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując