Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki mineralne Ecolore
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-09, 18:54   #101
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź Szukałam drogeryjnych podkładów w swojej tonacji, a nic nie mogłam znaleźć, więc ogromne dzięki za wskazanie

Wygląda na to, że ja jestem ciut ciemniejsza.

Właśnie a propos Annabelle- w zeszłym roku zimą zachwalałam pod niebiosa Golden Fair, tylko wydawał mi się odrobinę za jasny. A w tym roku wydaje mi się, że widzę w nim jakiś beż a zero oliwki Jakbym dostała inny podkład. W dodatku krycie o wiele słabsze. Naprawdę nie wiem, co się dzieje.

jeszcze nie wiem, czy faktycznie zrezygnuję z minerałów, ale teraz potrzebuję dużego krycia, a przez Annabelle wszystko prześwituje. Podobnie Neauty. W innych firmach nie znalazłam odcienia dla siebie. Jeszcze czaję się na Pixie, od kiedy wprowadzili nowy, tańszy podkład. Jestem fanką naturalnych kosmetyków i myśl o drogeryjnych podkładach lekko mnie przeraża, ale jeszcze bardziej przeraża mnie moja twarz

Odnośnie Ecolore- ich podkłady pod kazdym względem (z wyjątkiem koloru) uważam za najlepsze. Nie ważą się, świetnie się stapiają, kryją bardzo dobre. Szkoda tylko, że u mnie każda gama kolorów miała brzoskwiniowy podton. Gdzieś wcześniej na tym wątku jest o tym mowa. Lubię być wierna jednemu produktowi, ale na razie tego jednego jedynego podkładu nie znalazłam
Nie ma sprawy

A ten Annabelle zamawiałaś po raz drugi czy po prostu wróciłaś do niego po czasie i wydał Ci się inny? Mi się kiedyś Golden Fairest wydawał idealny, ale potem wpadłam w filtromaniactwo i okazał się być marchewką Ale na krycie Annabellków nie narzekam.

Z Pixie zamówiłam próbki formuły MLB, ale jeszcze nie miałam okazji używać, ostatnio nie mogłam eksperymentować (musiałam wyglądać ok), więc sięgałam po sprawdzone podkłady.

Zamówię próbki Ecolore podczas DDD, jeśli Ecobelle faktycznie weźmie udział w tej akcji O tych brzoskwiniowych tonach czytałam, wątek jest na tyle obszerny, że przeczytałam od początku do końca No i mój entuzjazm niestety trochę opadł
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując