2015-11-10, 15:17
|
#3757
|
Raczkowanie
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 76
|
Dot.: Mamusie lutowe 2016 ♥ to już III część naszego wątku!
Cytat:
Napisane przez for_you_for_me
Ja też sporo ciuszków mam od kuzynki, sporo ze szmateksów i kilka nowych. Również chciałabym jeszcze jedno dziecko , ale na dzień dzisiejszy nie wiem czy będzie to za rok, dwa, czy może trochę dłużej. Heh , jeszcze jedno się nie urodziło a już myśli o drugim. W każdym razie nie chciałabym , żeby moja córcia była jedynaczką  .
Ja za 2,5 tygodnia będę w 30 tc ale póki co jeszcze nie wpadam w panikę, raczej ogarnął mnie syndrom wicia gniazda.
|
Ja jestem jedynaczką i co by się nie działo na pewno nie pozwolę, żeby mój syn też był jedynakiem. Nie powiem, miałam fajne dzieciństwo, ale jednak często chodziłam znudzona, bo nie miałam się z kim bawić, teraz, w dorosłym życiu też jakoś kogoś brakuje..
Syndrom wicia gniazda dopadł i mnie, przestawiam meble, porządkuje, robię miejsce na rzeczy dla syna, w przyszłym tygodniu zrobię już poważniejsze zakupy
|
|
|