Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy to juz kompulsywne jedzenie czy zwykle obzarstwo?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-19, 11:35   #19
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Czy to juz kompulsywne jedzenie czy zwykle obzarstwo?

Cytat:
Napisane przez drirrpl Pokaż wiadomość
Kasza to tez węglowodany
Ale zdrowe.

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Willard Pokaż wiadomość
Czyli wiem juz gdzie jest pies pogrzebany, no coz Bede musial przerwac to kolo. Dzisiaj wlasnie wychodze z domu zrobic zakupy ale slodkiego juz nic nie kupie, szkoda mi pieniedzy nawet. Dzisiaj na sniadanie mam kasze jaglana z bananami. A reszte trzeba dokupic bo lodowka pusta Nie wiem, moze musze sobie teraz jakos wbic do glowy, ze to jak teraz wygladam, jest chwilowe i im szybciej sie za siebie wezme tym szybciej on minie. W zyciu mam teraz role grubasa a potem rola sie zmieni jak aktorowi

Poczytam o tej diecie, zreszta mam duzo czasu to moge sobie przestudiowac. Ostatnio ogladalem wyklad Cukier legalny narkotyk, ciekawe informacje i pobudzajace do myslenia. Po prostu jestem w zwyklym uzaleznieniu..
Generalna zasada jest taka - jak czegoś nie kupisz, to tego nie zjesz Niby proste, ale ja miałam z tym problem. Kupowałam np. lody czy czekoladę, a żeby sobie poleżały, może się przydadzą
Druga zasada jest taka, że jak nie wiesz, co dzisiaj będziesz gotował, to otworzysz lodówkę i najesz się rzeczy łatwo dostępnych. Przed wyjściem do sklepu zastanów się, co chcesz dzisiaj jeść czy jutro, co będziesz gotował i kup produkty tylko te, które są ci potrzebne do przygotowania tych potraw.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując