Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-23, 12:57   #271
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

ja swoje a ty swoje xD
wiesz dobrze, że nie mam problemów z twoimi wymaganiami, pisałem już co mnie kosmicznie bawi w twoich postach, ale zdajesz się tego nie zauważać

Cytat:
Kazdy chcialby dziewczyne ktora dba o siebie ale zadbac o siebie to nie ma komu. Przyklad - kazdego odstraszylaby kobieta ktora nie depiluje nog. Ale jak facet nosi caly rok te same ciuchy to ma byc ok.
genialne porównanie
poza tym nie cały rok te same ciuchy tylko te same ciuchy na uczelnię, oprócz uczelni się wychodzi jeszcze w inne miejsca, nie?

Cytat:
Wzdychacie do zadbanych dziewczyn. Wlosy, makijaz, paznokcie, figura. Najlepiej zeby jeszcze miala wyksztalcenie i hobby. a sami...kiepsko.
zadbanych? do standardowych
ty wymieniasz podstawowe rzeczy i robisz z nich osiągnięcie xD włosy w sensie? nieprzetłuszczone? oja, też mam takie...
makijaż? niesamowity wysiłek, ale zaraz, przecież większość z was nakłada hihi delikatny podkład, więc to chyba nie jest aż takie wyczerpujące?
figura? pisałem ci o moich wymaganiach dotyczących figury, chyba szalone nie są

Cytat:
Powiedzial ze on dobrze wie co kobiety zauwazaja a sa o wiele bardziej spostrzegawcze niz faceci. Tak, panowie, on ma racje. Widzimy ubrania, widzimy dlonie (czy sa zdbane czy nie), widzimy fryzure, widzimy to ze nie chcialo sie wam ogolic rano, widzimy brudne albo niepasujace do stroju buty. Mamy wrazliwy wech - czujemy wasz zapach, nie oszukujcie sie.
no jeśli on tak powiedział, to chyba nie ma co dyskutować
Cytat:
Bo jeszcze powiedzial ze jesli uwazasz ze kobiety maja latwiej to musiales nigdy nie mieszkac z kobieta. A jak uwazasz ze maja latwiej to wstawaj codziennie rano zeby myc glowe i robic makijaz, rob paznokcie, depilacje, peelingi etc.
straszne
krewet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując