Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-23, 13:56   #276
201606291621
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 343
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

A to ja nawet nie zauważam czy ktoś przyszedł drugi raz w tych samych ciuchach Noo, dobra, miałam raz taki przypadek w gimnazjum - koleś wiecznie przepocony, śmierdział na kilometr. Ogólnie jak dla mnie facet może mieć nawet i tylko trzy zestawy ciuchów, byleby zawsze był umyty, a ubrania świeże - no ale to chyba podstawa, tak mi się zdaje.

Ogólnie przykłady przez Surrykatkę nie świadczą według mnie o tym, że kobiety mają trudniej. To chyba normalne, że każdy powinien się myć, dbać o paznokcie (chyba, że chodzi o tipsy/pomalowane lakierem - w takim razie ja odpadam ), włosy, sylwetkę (niekoniecznie ćwiczenia, może też być odpowiednia dieta) - niezależnie od płci. Jedynie makijaż rzeczywiście jest raczej domeną kobiet ale jak ktoś nie nakłada szpachli to to stosunkowo mało czasu zajmuje. Mi 10 minut dziennie. Nie wiem, nie czuję jakoś poszkodowana. Również nie zauważyłam, żeby faceci mieli łatwiej w jakimkolwiek względzie, czasem mam wrażenie, że jest na odwrót, ale możliwe, że to kwestia środowiska
201606291621 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując