Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-23, 15:14   #289
surrrykatka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Kolonia surykatek w Namibii
Wiadomości: 422
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Cytat:
Napisane przez chlopak_chlopak Pokaż wiadomość
Dziewczyno, ale w ogóle o czym Ty piszesz? Po 1 od wiek wieków Kobiety miały więcej kosmetyków, robiły więcej zabiegów itd i SAME niejednokrotnie mówią, że dziwnie by się czuły, gdyby ich facet miał więcej kosmetyków niż one. Ja dbam o paznokcie i fryzurę, używam standardowego zestawu typu żel pod prysznic, artykuły do golenia, antyperspirant, zapach, krem do rąk i czasem do twarzy i wystarczy I wcale nie robię z tego halo Normalna codzienna higiena I Ty dbasz o siebie to dobrze Ale nie rób z tego wyczynu na miarę Nobla To wiesz co, ja też jestem straszliwie umęczony bo nie dość że musiałem nałożyć żel do golenia, to później jeszcze dokładnie ogolić twarz i o zgrozo później użyć balsamu po I niejednokrotnie z samego rana myłem włosy przed wyjściem Ojej ! Robisz z rzeczy normalnych jakieś wielkie wyczyny. Po 2 nie generalizuj, bo mężczyźni owszem lubią jak Kobieta jest zadbana, ale jak jest tak pedantyczna, że robi wielkie halo, żeby jej się lakierek na paznokciu nie zdarł, albo że 5 włosów się przekrzywiło w drugą stronę to wcale nie jest super, to jest najczęściej tematem żartów. I nie trzeba być geniuszem, by wiedzieć, że Kobiety mają bardziej wyostrzone zmysły i poczucie estetyki... A już co do wiedzy na ten temat ma to czy ktoś jest prawiczkiem czy nie to nie mam pojęcia

Aha.. No i generalnie nie wiem co teraz zrobić, chyba najpierw podziękuję no i przewrócę swoje życie do góry nogami, bo Twój mężczyzna-wyrocznia poczytał i wyraził swoją opinię No beka..
A widzisz, moj facet jest zadbany i krem naklada codziennie, a nie czasem i dlonie ma ladne - np. paznokcie a nie jakies skorki na pol plytki paznokcia.
Nie jestem pedantyczna i nie przejmuje sie rozwianymi wlosami. Rozwiane wlosy sa seksi a obdrapany paznokiec - ok na wycieczce w gorach, nie na co dzien.

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
Rozumiem, że Twój post miał pokazać, jak to niegodni faceci do Ciebie podbijają. Ale tego "Jerzego" aż mi się szkoda zrobiło i nie widzę w tym nic zabawnego. Nikt nie zasługuje na takie słowa.
Nie. To mialo na celu pokazac ze mierzy sie sily na zamiary. Tak samo jak uczylam sie jezdzic konno to nie szlam w galop jak zalosnie slabo klusowalam
Zauwaz, ze nie ja mu powiedzialam te przykre slowa tylko...mezczyzni!

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Cytat:
Napisane przez sialala3 Pokaż wiadomość
Przypomniałaś mi tym jedną sytuację, którą wyrzuciłam z pamięci Spotkałam się z kolesiem z neta (takie całkowicie kumpelskie spotkanie, żadna randka), na miejscu - taki totalnie niezadbany facet, jakieś stare ciuchy, tłuste włosy. Nic nie mówiłam. Ten, że mam go głaskać po głowie i próbował mnie obejmować, ogólnie szukał kontaktu. Szybko czmychnęłam, on jeszcze długo do mnie wypisywał i próbował mnie wyrwać. W końcu po czasie powiedziałam, co o nim sądzę i od tego momentu miałam spokój Ale z tego, co wiem to niejedną już tak męczył. Okropny desperat. Szkoda, że nic go poprzednie sytuacje nie nauczyły.
Haha! Ty mi za to przypomnialas moj krotki romans z sympatia
Mialam kiedys faze randkowania przez internet. Przez tydzien. Pisalam z jednym facetem. Super, wymiana zdjec, przystojny, wyksztalcony, inteligentny, podobne spojrzenie na swiat. Mielismy sie spotkac.
Dzien przed planowanym spotkaniem ide na zajecia. Patrze a pan z sympatii jest mlodym doktorem swiezo po obronie doktoratu
Taki wstyd wyjasnilismy sobie sprawe i usunelam konto po tym. Dobrze ze facet ma poczucie humoru. Nawet sie smial z tego jak poszlam na konsultacje zdac kolokwium

Edytowane przez surrrykatka
Czas edycji: 2015-11-23 o 15:15
surrrykatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując