2015-11-30, 18:47
|
#435
|
|
Raczkowanie
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 193
|
Dot.: Dużo spamu, trochę diety, odchudzają się kobiety! Cz. 32
Dziewczyny, wróciłam do domu, a raczej się doczołgałam 
Na 11.30 miałam lekarza i właściwie od 12 chodziłam po centrum i galeriach za paroma rzeczami, które potrzebuję na dzisiaj żeby zapakować w kalendarz adwentowy i na mikołajki. Nawet nie wiecie jak ciężko znaleźć prosty biały kubek, który nie kosztuje przy okazji 50 zł : O Ale kupiłam, mam mazak i będę po nim pisać a później wypalać, może nie strzeli I mam jeszcze 4h do powrotu Tż żeby kalendarz dla niego na jutro był gotowy.
W planach mam jeszcze orbi albo rowerek ale najpierw muszę odpocząć chwilę bo ogólnie dalej czuję się do tylniej części ciała.
Widziałam tyle ładnych ubrań i mam nowy wosk do kominka o zapachu czekolady 
nonetheless co masz dobrego do szamy? 
Little_Miss_Sunshine dasz radę, wszystko jest w Twoich rączkach Wykorzystaj ten czas, jaki masz dla siebie teraz na czytanie o zdrowym odżywianiu, fajne komponowane posiłków i ćwiczenia. Jak coś my tu zawsze jesteśmy, pytaj co tylko chcesz i gdzie masz wątpliwości Tylko jak wyskoczysz z dietą 1000kcal to będzie lanie na gołe dupsko 
traxx69 mam nadzieję, że dzisiaj jeszcze przede mną 
ranka92 
Lamelkaa jakie masz?
__________________
86,8 
cel I -> 84
cel II -> 79
cel III -> 74
cel IV -> 71
cel IV -> 68
wzrost 181 cm
|
|
|