Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ołpen spejs a otwieranie okien/włączanie klimy - jak to rozwiązujecie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-06, 17:13   #14
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Ołpen spejs a otwieranie okien/włączanie klimy - jak to rozwiązujecie?

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Twórców okien, których nie da się otworzyć, powinni wieszać. Dla mnie świeże powietrze to podstawa, nie dałabym rady zwyczajnie pracować w miejscu, w którym jest tylko możliwość włączenia klimy.
To tak jak ja. Umierałabym w suchym powietrzu pełnym wirusów rozsiewanych przez klimę. Oczy mi wyją z rozpaczy po paru godzinach w centrum handlowym, nos wysycha i ciągle chce mi się pić. Dla mnie klimatyzowane pomieszczenie, to warunki ekstremalne i szkodliwe. 200 osób w jednej hali, tyle samo szumiących komputerów, drukarek, rozmowy, telefony.... masakra. Powinni za to płacić szkodliwe, bo to warunki, w których nie da się skupić i być efektywnym.
Jak dobrze, że nie muszę siedzieć w żadnym open spejsie, bo bym była w ciągłym konflikcie z resztą współtowarzyszy niedoli na tle otwierania okien.
U mnie musi być tlen i świeże powietrze. Nie lubię przesadnego zimna, ale duchota i brak tlenu mnie usypiają i wyłączają mój mózg. Całe szczęście w pracy siedzę sama, więc otwieram i zamykam okno kiedy chcę, a grzejnik włączam tylko przy dużych mrozach czy wichurach wychładzających nadmiernie pomieszczenie.
Swoją drogą wystarczą dwie osoby w jednym pokoju i już jest konflikt, bo niektórzy lubią ciepełko iście afrykańskie i do pracy chodzą w bluzkach odkrywających nerki przy siedzeniu na krześle, inni wolą założyć coś cieplejszego, ale za to uchylić okno i wpuścić tlen. I już zarzewie konfliktu gotowe
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując