Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-07, 22:59   #4777
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez tobiaszowa Pokaż wiadomość
To prawda. Ale rozumiem nerwy trzeźwych na pijanych znajomych. Tobie zależy na jak najszybszym powrocie do domu, przede wszystkim bezpiecznym, a obok pijana koleżanka, którą wszystko bawi i idzie jakby chciała a nie mogła.
Dlatego będę starała się otaczać idąc na impreze ludźmi, którym można zaufać i nie będzie takich krzywych akcji. Bo niestety, może mnie zlinczujecie ale jakby przez pijaństwo koleżanki i jej wolne tempo,mimo że błagam, aby szła szybciej ona nic sobie z tego nie robi a nas ktoś atakuje, wielce prawdopodobne ,że bym uciekła. Na pewno nie udawałabym ,że nic nie wiem i poleciałabym na policje, ale tak- ratowałabym swoją dupę. I niestety- w mediach, w mieście by mnie zlinczowali.
Tak samo widząc topiącą osobę-zadzwoniłabym gdzie trzeba ale bym jej nie pomogla, bo po pierwsze primo-nie umiem dobrze plywac, po drugie- osoba topiąca zazwyczaj podtapia osobe ratującą.

I tak sie zastanawiam teraz,czy jestem dobrym czlowiekiem. Wczesniej myślałam,że tak ale moja wypowiedz skłania mnie do refleksji


Przemyslalam swoja wypowiedz i jednak jest pewne odstepstwo, na pewno nie zosawilabym rodziny, wolalabym,zeby mi sie cos stalo
nie mozesz teraz przewidziec na 100% jak sie zachowasz dopoki taka sytuacja sie nie wydarzy.
wiesz ja całe zycie myslałam ze jestem panikara i mdleje na widok krwi a zycie to zweryfikowało i nagle okazało sie ze nie dosc ze nie mdleje to nawet jestem sprawnie organizacyjnie w sytuacji kryzysowej.
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora