Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hybrydy Semilac- cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-28, 18:48   #113
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez chellaria Pokaż wiadomość



Wzięłam top no wipe, baze i te różowe szablony.Dobrze że mnie poinformowano bo chciałam brać te złoto-czarne, wąskie Dzięki dziewczyny

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

a czy jest jakas różnica między acetonami/ cleanerami? czy te z allepazokcie są dobre? jesli tak to który wybrać? http://www.allepaznokcie.pl/kategoria/249/plyny
ps; wiem że High Gloss Cleaner jest tłusty i nadaje się tylko na koniec do przemycia ostatniej warstwy oraz że super jest isana zielona zamiast acetonu ale może ktoś, coś więcej ;p
Cleaner biorę zawsze od dobrej rady ze sklepiku, bo uzywam tylko tego alkoholu isopropylowego, bez żadnych dodatków. Przerabialam takie jak z alle z tlustymi dodatkami, i była lipa, za słabo odtluszczaly przed stylizacja, a i po niej połysk nieraz matowial. Jak masz czysty alkohol, to dodatkowo dezynfekuje dłonie. Można tez używać spirytusu, znam kilka stylistek które tak robią od wielu lat. Hybrydy ściagam zielona isana, nie wyobrazam sobie ściągania samym acetonem- skórki SA wtedy mega przesuszone, az białe... Porownywalam ściąganie jednym i drugim, aceton wcale nie zmiekcza hybrydy szybciej, nie sprawia tez ze odchodzi lepiej, np. W jednym kawałku. W takim razie nie ma sensu katowac skory...
Ale to tylko moja skromna opinia
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując