Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hybrydy Semilac- cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-28, 20:19   #120
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Z każdym kolejnym razem będzie lepiej


Ja chemicznie rozgryzlam te preparaty ze wzgledu na zawod. Przemyslalam po co przeplacac, skoro efekt ten sam, a nie uważam ze używanie miliona produktów super-hiper-firmowych decyduje o tym czy jest się profesjonalista czy nie. Wielu osobom wydaje się ze kiedy stworzą otoczkę profesjonalizmu produktami to będą lepsi w swojej profesji, a tak nie jest. To talent i techniczne doskonalenie się sa kluczowe.

Jeśli ubierasz się na czarno, to ja bym stawiała na czerwone lub czerwono-zlote paznokcie, zeby było seksownie i nie nudno.


10-15 minut i gotowe do skrobania. Tylko top z wierzchu spiluj gruboziarnista strona pilnika.

Sobie najpierw jedna, potem druga. Przy czym najpierw przygotowuje sobie obie, dopiero hybrydy nakladam na jedna, a później na druga. W innej sytuacji jest duże ryzyko, ze porysujesz sobie top u jednej dłoni pilujac druga.
A jak robię komuś to wiadomo, na przemian.
Kciuki zawsze utwardzam osobno! Inaczej sa źle doświetlone i wtedy na kciukach nie trzyma na beton.
Dzięki za słowa otuchy. Myślę, że się wprawię, ale taka zabawa mi się podoba. Na długich paznokciach łatwiej mi się maluje, a niestety nie mam takich kandydatek. Sama będę teraz zapuszczać i próbować na swoich. Bardzo bym chciała opiłować je w kształt migdała, ale nigdy mi się to nie udało. A od pół roku nie noszę długich paznokci, bo niestety nie mogłam. Teraz czas to zmienić i próbować. Na pewno w kolejnym moim zamówieniu pojawi się Mardi Gras, jakiś błyszczący - Diamond Ring albo Pink Gold i może biały.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując