Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;) cz.VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-03, 16:25   #4477
herrfrau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 59
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cześć Dziewczyny, napiszcie proszę co o tym myślicie, bo już świruję (do tego stopnia, że nie chcę się kochać bez prezerwatywy ;/)

Biorę tabsy od 2 lat, wszystko regularnie (pomimo, że zdarzały się choroby z antybiotykami itp.). Od 2 lat mam okres w tym samym dniu przerwy, pigułki nigdy nie zapomniałam. Jest tylko jeden problem, który mnie zżera ;/

Przeczytałam ostatnio, że witamina C przyjmowana w dawce powyżej 1000mg (a nawet mniejszej) może źle wpływać na tabletki anty, tzn. powodować wzrost poziomu estrogenów. Ja staram się odżywiać naprawdę zdrowo, jem bardzo dużo warzyw i owoców (także w sokach, piję herbatę z cytryną), stąd martwię się, że mogę przesadzać.
Czytałam, że póki witamina C nie zostanie nagle "odstawiona" nic się nie będzie dziać. Co o tym sądzicie? Czy jest powód do stresu? Czy powinnam się dalej kochać z gumkami? Bo już mnie to trochę męczy ;/
herrfrau jest offline Zgłoś do moderatora