Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Już do Pulla nie zaglądamy, ale na wyprze i tak czekamy - Pull&Bear cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-11, 09:40   #1545
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Już do Pulla nie zaglądamy, ale na wyprze i tak czekamy - Pull&Bear cz. 3

Cytat:
Napisane przez Fionaaa Pokaż wiadomość
ja mam ten niby wiśniowy, który dla mnie jest bardziej śliwkowy, ale tak czy siak mi się podoba. Za to Rafka dostała kolor kupowy widocznie była niegrzeczna!

Dla ciebie na pewno S, o ile nie będzie za duża. Ja mam M i jest (chyba?) okej, nie wiem czy nie jest nieco za luźna w ramionach? Muszę pomierzyć jeszcze. No i jak zwykle się nie mogę dopiąć, ale to nie problem, bo noszę zawsze rozpięte.

Też mam fazę na bordo, burgundy itp., kupiłam ładną torebkę w Parfois właśnie w tym kolorze, ale miała brzydkie czerwonoburdelowe wstawki i musiałam oddać. I jeszcze kapelusz, ale jeszcze nie odebrałam i oby był dobry!
O czym teraz piszecie, bo się normalnie zgubiłam i nie wiem, o czym mowa i mi z tym źle.

Minika, ja pier... jaka z Ciebie dżaga. Jakie Ty masz nogi. Kajaki mi się nie podobają, ale Valentino dla ubogich całkiem całkiem- skąd one?

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez minika_69 Pokaż wiadomość
wyślę

Czy ja też bym mogła? Bo trencza nie mam na wiosnę no cholercia. Ale z drugiej strony NIC mi się ostatnio nie podoba. Wczoraj weszła do Pulla stacjonarnie zobaczyć, co i jak i powiem Wam, że nie kupiłabym również NIC.

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez trammer Pokaż wiadomość
Jednak się upieram na te zdjęcia który masz kolor kurtki?
Podeslesz link?
Bo mnie bordowy zaciekawił


Mam fazę na bordo

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------





A to jakoś niedawno te wiśniowe widziałyście???
Jak te kurtki rozmiarowo wychodzą?

A już się odnalazłam w czasie i przestrzeni. Myślę, że ta wiśniowa by do Ciebie pasowała. Musisz brać S, bo nawet ja mam S ;p I przepraszam bardzo, ale kolor "KUPOWY" to chyba ten mój, który mi się bardzo podoba
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora