Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-14, 20:55   #3640
mahoniowa
Zadomowienie
 
Avatar mahoniowa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 992
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez ttunia Pokaż wiadomość
Ja tez się streszcze ale nic odkrywczego chyba nie napisze
anioły uważam za głupotę nie za taką cenę
O paznokciach jeszcze nie myślałam ale swoje mam bardzo mocne wiec może dużo nie będzie trzeba przy nich robić. W sumie to nigdy nic z nimi nie robilam bo same w sobie są mocne i długie wiec wystarczylo je zawsze lakierem pomalować.
Makijaż mam u Kasi Gumuly bo bardzo mi się podobały jej makijaże i cena jest przystępna bo niestety inne były trochę poza moim zasięgiem.
A śmieszne tańce to dla mnie żenada. Często wychodzi to bardzo sztucznie i widać jak młodzi myślą tylko o krokach i tracą całą radość z tego tańca. Chociaż podobny efekt często widać na filmikach przy walcu. Mi się bardzo marzy wiedeński do nocy i dni ale to jeszcze długa droga. Wiec jeśli by nam miało wychodzić tak jak niektórym parą na filmikach to będzie przytulaniec.
Anioły na szczudłach czy aniołki na stołach?
chyba przegapiłam temat ale też uważam, że szkoda kasy, żeby cyrk z siebie robić, a durnostójki też nie potrzebne

co do paznokci, ja malowałam sobie sama zwykłym szybkoschnącym lakierem takim kremowym i nie narzekałam no ale ja mam ładną płytkę paznokcia
__________________
"Miłość jest wtedy gdy chcesz Go zabić ale ciągle odkładasz to na jutro"

09.05.2015
mahoniowa jest offline Zgłoś do moderatora