Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-15, 09:14   #3651
domick
Raczkowanie
 
Avatar domick
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 196
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
Co do makijazu to sama myslalam o kupnie profesjonanego pudru i bazy utrwalajacej, reszte mam, poniewaz uwielbiam makijaze i chetnie maluje siebie i kolezanki na wieksze wyjscia, ale w dzien slubu absolutnie nie chciala bym sie sama pomalowac !
Przede wszystkim w ten wyjatowy dzien masz nerwy, spieszysz sie, jestes rozkojarzona bo masz mnostwo rzeczy do ogarniecia i gdzie tu jeszcze samemu sie pomalowac ?!
Pewnie zmywala bym i malowala po kilka razy ze zdenerwowania.

Dla jednych ta cena to duzo, dla innych normalnie. Warto sie zainteresowac jakich kosmetykow uzywa makijazystka. Piekne makijaze nawet z avonowych kosmetykow wygladaja, ale chodzi o trwalosc ! Ja przykladam tez uwage do orginalnosci makijazu, bo jesli dziewczyna sie slabo maluje dla niej wiekszosc makijazy bedzie cudna.


Co do hybrydy zrazilam sie strasznie ! Kolezanka w to lato zrobila mi paznokcie metoda hybrydowa, ale zapomnila wspomniec jak sie zmywa takie paznokcie. Otoz wyobrazcie sobie ze najpierw moczylam je w zmywaczu z acetonem, ani nie odprysnely. Pozniej moczylam je w samym acetonie dla kosmetyczek... tez nawet nie odprysnely, na koncu musialam je recznie zebami sciagac bo nic nie dzialalo ! ponad dwie godziny sie mordowalam. Powiedzialam nigdy w zyciu !!!
Kobieto! Od czego są internety! Oszalałaś? Zrywać paznokcie? to już lepiej je było spiłować albo dzwonić do koleżanki i pytać! Albo pójść do jakiejkolwiek kosmetyczki i nawet zapłacić już za to zdjęcie paznokci. Szaleństwo. Zrywam je czasem jak sie podpowietrza i w zasadzie same odchodzą ale takie coś zabójstwo dla paznokci

Dzięki za krótką recenzję long 4 lashes, zastanawiam się nad tą odżywka już dlugi czas i jakoś nie mogę się skusić. Teraz wypróbuję na pewno a rzęsy 1:1 i tak planuje przykleić. Tyle że ja mam trochę lepiej, bo moja mama jest po kursie i kiedyś kleiła rzęsy, teraz tego nie robi, bo pracuje zawodowo ale fach w ręku pozostał więc skorzystam uwielbiałam doklejone tą metodą rzęsy i moje rzęsy wcale nie były osłabione ani nic. Tzn nie zauważyłam żadnej różnicy.

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Nelsari Pokaż wiadomość
Pewnie jak możesz dowiedz się proszę i daj znać.

Co do makijażu to zgadzam się z anety22 kolejną wypowiedzią... nie ma opcji żebym malowała się sama. Na każdą imprezę maluję się sama i jest jak najbardziej ok, ale w dniu ślubu nie zaryzykuję że coś pójdzie nie tak, albo będą mi drżały ręce i zrobię sobie krzywo kreskę ;P

Nie wiem jak Wy ale ja ma plan wziąć ślub tylko raz w życiu więc mogę zaszaleć i na tak wyjątkową okazję poświęcić te 300 zł.



maja111111 jeśli się zdecydujesz na rzęsy 1:1 to przede wszystkim poczytaj opinie zanim się na kogoś zdecydujesz bo nie każdy umie robić to dobrze niestety i często rzęsy wyglądają bardzo nienaturalnie, a raczej nie o taki efekt Ci chodzi. Wg mnie jeśli masz ładne swoje rzęsy to może nie warto, bo po takim zabiegu Twoje też ucierpią. Ja teraz mam liche rzęsy, ale jak bym miała coś z nimi robić to kupiła bym revitalash - fakt mają sterydy, ale doczepianie też bezinwazyjne nie jest a efekty są spektakularne i wyglądają narutalnie.



Jeśli chodzi o paznokcie mam żel od dawna bo lubię długie paznokcie a moje się wyłamują po bokach i nie mam do nich cierpliwości, więc zapewne w tej kwestii na ślub nic się nie zmieni i w moim przypadku żel nie niszczył mi nigdy paznokci, wręcz po zdjęciu są twardsze.
A jeśli chodzi o kolor to podobają mi się takie zdecydowane kolory



Mogła byś dać mi jakiś link do strony sali z Zaborowic? Byłam tam na weselu daaawno temu i powiem szczerze że dopiero Ty mi o niej przypomniałaś, nie brałam jej pod uwagę szukając sali niestety i chciała bym zobaczyć jak ona wygląda... szukałam w google ale nic nie znalazłam ;(

Możesz mi też dać namiar do tej Renaty - florystki? Bo jeszcze nikogo nie mam a ja mam salę też w tamtych stronach villa roma w miedzierzy.

Na nauki jeszcze się nie zapisałam ale też chce na karczówce, nie wiesz czy dużo jeszcze było miejsc?




Gdzie Ty kochana to zamawiałaś? Bardzo Ci współczuję i podziwiam cierpliwość ja bym ich rozniosła na strzępy... 1 błąd ok ale tyle pomyłek świadczy o totalnym braku profesjonalizmu... Mam nadzieję że uda Ci się jakoś to ogarnąć jak nie to pisz na prv moge Ci to druknąć u kolegi który robi zaproszenia, a jak nie masz projektu w wersji do druku to Ci zrobię maksymalnie podobny...

Sztuczne włosy - raz miałam doczepione jak byłam świadkiem - nikt się nie zorientował a pomogły w upięciu. Moja bliska koleżanka ma swoje włosy bardzo rzadkie i miała sporo włosów doczepionych takich na grzebykach, nikt się nie zorientował a wyglądała super, więc jak ktoś potrzebuje jestem na tak!




Zgadzam się w 100%. Najgorsze jak pseudo wozażystki malują wszystkich tak samo, nie patrząc na kształt twarzy czy oczu...


Witam nie wiem co dziewczyny na to ale ja jestem zdania im nas więcej tym lepiej !


Sory za długość, ale człowiek zajrzy za kilka godzin a tu tyle wypowiedzi że nie sposób nadrobić
Moje paznokcie po żelu, który nosiłam dość długo były w stanie dramatycznym, po hybrydach nie ma żadnej różnicy w kondycji paznokcia. A nawet mam wrażenie że są grubsze. Wszystkim dookoła mnie żel wyrządził straszną krzywdę na paznokciach. Zdradź jak go zajmujesz albo gdzie robisz bo dla mnie to aż niewiarygodne. Jak sobie przypomnę moje paznokcie... to aić... aż mnie bolą.
__________________
26.12.2008
17.11.2014
20.08.2016

Edytowane przez domick
Czas edycji: 2016-01-15 o 09:17
domick jest offline Zgłoś do moderatora