Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieprzyjemny zapach skóry, mimo mycia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-19, 20:00   #4239
ola_30
Rozeznanie
 
Avatar ola_30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 856
Dot.: Nieprzyjemny zapach skóry, mimo mycia

Cytat:
Napisane przez stayinpositive Pokaż wiadomość
Hej ludziska,
Bylam wczoraj u Endo... Mialam znowu wrazenie, ze pochodze z innej planety. Po pierwsze: "po co mi to wiedziec czy mam hashimoto czy nie? Wiekszosc niedoczynnosci jest tym spowodowane, no ale dobra... zbadajmy..." jesli wyjdzie ze nie mam przeciwcial to I tak nie znaczy ze nie mam Hashimoto, bo moge nie miec reacji autoimmuno akurat w tym momencie...
Po drugie: "wyczerpanie nadnerczy jest bardzo nieprawdopodobne, spojrz na ludzi ktorzy pomimo wojen, obozow koncentracyjnych jakos przetrwali, ale zbadajmy kortyzol skoro chesz" - moze tu ma racje, ale upewnijmy sie badaniami
Po trzecie: " Jaki przykry zapach ciala? Nie rozumiem? Czy twoj maz cos o tym mowi? Ja nic nie czuje? Nieraz kobieta ma wyzszy testosterone I moze inaczej pachniec, moze taka twoja uroda... Jak masz regularny okres to nic ci nie jest... No... ale zbadajmy ten testosterone w razie czego" - ogolnie tu patrzyla na mnie jak na kosmite I dala mi do zrozumienia, ze mam urojenia. Akurat mi spod skrzydla nie smierdzialo, bo stosuje codziennie ta cytryne, wiec ja tez nic nie czulam... Ech, moze naprawde mam urojenia.....
Chociaz dobrze, ze mam zlecone badania I wyeliminuje to chociaz. Potem sie poddaje I bede dalej smierdziec, albo smierdziec w mojej glowie...


Ponadto bylam u dentysty na przegladzie I higienistka tez mnie upewnila, ze nie mam problemow z oddechem, jakbym miala, powiedzialaby mi. Zazwyczaj ludzi z chorobliwie nieswiezym oddechem wyczuwa nawet przez maske, w moim przypadku tak nie bylo.


Sluchajcie, ja chyba mam fiola...
The end.
Może faktycznie Ci się wydaje... ( wiem jak to brzmi ) :O
Czy pytalas kogos z rodziny o to?
Ja mam taka dobra kolezanke jeszcze z podstawówki, spotkałam ja ponownie po kilkunastu latach w szkole ( nasze dzieci chodza razem do klasy) myslalam żeby ja zapytać o mój zapach ale trochę się boje. Bo co będzie jeśli to się rozniesie? Ona mieszka jakies 3km ode mnie w tej samej miejscowości.
ola_30 jest offline Zgłoś do moderatora