Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sierpniowe mamusie 2015 - część 3 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-19, 21:15   #4452
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 3 :)

Cytat:
Napisane przez sandeo Pokaż wiadomość
czyli u Ciebie to tez działa tak jak u mnie
Ciekawe jaką bedzie miał teraz noc. Bo u mnie wchodziłaby jeszcze pobudka o 5 na około 1.5 h co kompletnie rozbijało mi wszystko ciekawa jestem co napiszesz z rana
Eee chyba nie. Bo wstał na brakujaca godzinę. A kolejną godzine go usypialam. Wiec dwie zmarnowane ze snu nocnego.




Cytat:
Napisane przez natalia1011 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny

ja jestem w trochę gorszej formie, wszystko mnie wkurza i jakaś taka bez energii jestem. Starałam się Was czytać na bieżąco przez ten tydzień, ale pewnie wiele przeoczyłam... ;/

Po moim omdleniu i gwałtowych bólach głowy neurolog skierował mnie na rezonans, już się zapisałam i strasznie się tego boję.



Sandeo ja proszę Cie bardzo, abyś odesłała mnie do posta gdzie opisywałaś tą metodę bo ja już nie wyrabiam. Dawid jak zaczyna mi marudzić to idę go usypiać, ale wczoraj miałam przed każdą drzemką kupę wrzasku więc muszę wypróbować tą metodę.



taaa u mnie staną nad dzieciakiem, cmokają nad nim i mówią "nie będzie spał";/

poza tym jak Was czytam to tak zaczynam "zazdrościć", że Wasze maluchy jedzą już tyle pyszności i jak mały skończy 5 miesięcy to też zaczynamy szamanie (jeszcze 9 dni! ). Zapas już zrobiony

mms co do kaszki to jak robiłaś? próbowałaś dodać swojego mleka?


Majka widzę Ty zorientowana w tej metodzie to ja Tu zasypie Cie pytaniami.

z tego co zrozumiałam dziecko musi mieć 8 godzin aktywności? (razem z tą aktywnością nocną na szamanie - nawet jak je praktycznie na śpiocha (budzi się, marudzi dostaje cyca i je na śpiocha??)

Dziecko ma mieć 12 godzin snu nocnego (mój ma na razie jakieś 10-11;/)?

Między poranną pobudką od snu nocnego do pierwszej drzemki ma (musi?) minąć 2 godziny? (mój nie raz marudzi po 1,5 h i ładnie zasypia, jak go raz przetrzymałam do dwóch godzin to później nie spał kolejne 2 tylko się wydzierał:P)

Między ostatnią drzemką a snem nocnym powinno być dwie godziny aktywności?

Drzemki łącznie mają trwać 4 godziny? (u nas trwają łącznie z 2,5 czasami 3 i dzieciak jest strasznie zmęczony, wybudza mi się często 25 minut po zaśnięciu na drzemkę (jak nie ma mnie obok, jak jestem to nie raz udaje mi sie go jeszcze "dospać cycem";/
Najważniejsze 8 godzin aktywnosci i dobe podzielic na dzien i noc. Teoretycznie wstaje np o 7 to o 19 JUZ SPI a nie dopiero sie kladzie spac. Sen w dzien trzy drzemki gora 4 godziny łącznie. Przerwa miedzy pobudką rano a 1 drzemka oraz między 3drzemka a noca minimum 1,5godz max2 choc tu różnie bo np u kasperki sprawdza sie 2,5godz wiec myślę ze z obserwacji sama znajdziesz,, zloty srodek,,. Nie usypiasz dziecka gdy juz marudzi, trze oczka, placze tylko tyle wcześniej ile trwa jego usypianie. U nas to ok 10minut wcześniej. Dziecko nie marudzi, nie placze, nie drapie buzi a przytula sie do poduchy i zamyka oczka.
To chyba najwazniejsze. Jesli dziecko ma mniej niz 4godz snu a ma trzy drzemki to tez ok kladziesz wtedy gdy mija 8godz aktywnosci czyli np nie 19 a 18.
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora