2007-10-02, 12:13
|
#3199
|
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 207
|
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV
Cytat:
Napisane przez MoniaK
Właśnie ja też mam mały dziubek  i na dodatek nigdy nie nosiłam czerwonych odcieni na ustach, nie miałam odwagi. Jednak może się przełamię i zacznę poszukiwania idealnej czerwieni 
|
A ja jestem małodziubkowa w połowie , tzn. dolna warga pełniejsza od górnej (tą wyżej muszę zawsze lekko powiększać, żeby nie wzbudzać trwogi w społeczeństwie )... Za Chiny nie potrafię też utrafić w odpowiedni odcień, bo nie może być ani za ciepły, ani za zimny, ani za jasny, ani za ciemny - i bądź tu mądra głupia babo!
Mój szminkowy "święty graal" poszukiwany. Gdzież jesteś, och gdzie...? ![:]](//static.wizaz.pl/forum/images/smilies/krzywy.gif)
Cytat:
Napisane przez Sabbath
Wiesz Różo, że i mnie się BC tak kojarzy? Z wielkim, lśniącym skarabeuszem na szczęście... (napisałam to nawet w recenzji, żeby nie było, że się podczepiam).
Ten flakon jest zachwycający.
|
BC to w stu procentach majestatyczny, połyskliwy chrząszcz. Żaden tam kamyk, żaden kapeć...
A flakon genialny, nie wspominając o tym co w środku 
__________________
"Są takie chwile, gdy się nie śmie badać swej własnej duszy, bo się człowiek lęknie, że ani jednej nie znajdzie w niej struny, co potrącona, jeszcze czysto dźwięknie."
|
|
|