Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ubieram się na czarno, bo jestem z nocnej strazy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-26, 19:11   #21
ktfab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Ubieram się na czarno, bo jestem z nocnej strazy

Cytat:
Napisane przez wie-wiórka Pokaż wiadomość
Nic się z czernią nie dzieje, jeśli ubrania są z dobrych tkanin i pierze się w proszku/płynie do kolorowych lub czarnych ubrań w temp. 40 st. Nawet skarpetki mi nie blekną, a prane są znacznie częściej...
dzięki za opd A uzywasz mode husteczek do prania, dzieki ktorym mozesz prac kolory i np czarne razem? wtedy tez powinno sie dac plyn do tkanin czy tylko proszku?

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

czasem tylko jak jest delikatna tkanina to trzeba prac na 30 stopniach - co nie oznacza ze jest gorszej jakosci ciuch. Wytrzymuje temp ciała, ale pranie to juz grubsza sprawa a 30 stopni pomaga rzeczy sie tak szybko nie zniszczyc

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

jak masz sytuacje ze ciuch ci puszcza kolor to zamocz w wodzie z octem i sola kuchenna. Powinno pomoc ocet swietnie konserwuje kolor pozniej tylko trzeba pozbyc sie zapachu octu ale to jedno gora dwa prania i po klopocie
ktfab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując