Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Vademecum antykoncepcji!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-30, 11:13   #4646
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez mizmaz Pokaż wiadomość
Jak mogę stwierdzić, że to JUŻ jest krwawienie z odstawienia?
To moje pierwsze w życiu opakowanie, więc wybaczcie za nawał pytań.

Ostatniego dnia brania tabletek dostałam plamień, w czwartek zaczął się pierwszy dzień przerwy - plamiłam, w piątek - plamienie lekko mocniejsze niż poprzedniego dnia, dziś znów plamię i znów troszkę mocniej.
Skąd mam wiedzieć czy to już krwawienie, czy jeszcze nie?

Na ulotce pisze, że "najczęściej krwawienie z odstawienia występuje w 2. lub 3. dniu przerwy" - wszystko ładnie, pięknie, tylko, że ja plamię od ostatniej tabletki i nie jestem w stanie stwierdzić czy to już krwawienie czy jeszcze nie?

Kompletnie nie wiem, czego mam się spodziewać.

Po kilku opakowaniach pewnie będę już wprawiona - ale teraz jestem lekko przestraszona i niedoświadczona, dlatego jeszcze raz proszę o pomoc
wszystko w jak najlepszym porzadku. Ja przy pierwszym.opakowaniu mialam krwawiene w polowie blistra - i to takie z bolacym brzuchem itp, zupelnie jak okres. Potem zrobilam 7dniowa przerwe... i znowu krwawienie, brzuch boli. Takze nie zastanawiaj sie tyle nad tym, w ciagu kolejnych dwoch opakowan powinno sie to uregulowac
malootka jest offline Zgłoś do moderatora