Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kaja Paschalska - zdjęcia w CKMie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-07-28, 17:17   #96
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Kaja Paschalska - zdjęcia w CKMie

Kiedyś zachwycałam się taką urodą jaką ma Kaja. Chciałam mieć rude loki, jasną cerę (niekoniecznie świńską i piegowatą) i zielone lub bursztynowe kocie oczy (to chyba wpływ "Sagi o Ludziach Lodu" ). Kaja jest bardzo przeciętna, gdybym ją mineła na ulicy raczej nie zwróciłabym na nią uwagi, no ewentualnie na jej rudą czupryne. Jako Ola w Klanie raczej nigdy mnie nie przekonywała, była poprostu sztuczna, o jej "kariere" wokalną pomine dyskretnym milczeniem. Zastanawia mnie jedno dlaczego oni ją upychają do wszelkich pokazów mody, na okładki i pisma dla dorosłych facetów?Może i Kaja chce udowodnić, że nie jest już "małą dziewczynką", ale po co przez rozbieraną sesje dla CKMu, można to zrobić przecież w inny sposób, a takie robienie na siłe ze siebie sex bomby budzi we mnie pusty śmiech.
Ta laska jest beznadziejna tak samo jak jej "kariera" wokalna i aktorska. Chyba poza rolą Oli w Klanie pozostanie jej jedynie śpiewanie (o ile ktokolwiek zechce jej płyty kupować, no może 13/14 latki) i "pokazywanie" się w polskim pseudo Vipowskim światku.
Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując