Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ciekawe zdania, wypowiedzi, które szczególnie zapadły Wam w pamięć :-)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-28, 21:17   #12
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Ciekawe zdania, wypowiedzi, które szczególnie zapadły Wam w pamięć :-)

Cytat:
Napisane przez syyyylwia
Mnie też to denerwuje, ale w odniesieniu do Wagnera, którego uwielbiał Hitler.Na szczęście takie wypowiedzi padają z ust osób zupełnie nie znających się na temacie, więc tych opinii w ogóle nie należy brać pod uwagę.
No wlasnie A skoro nam się tutaj ten Hitler zaplątał, to od razu napiszę takie stwierdzenie, które ostatnio przeczytałam na stronie, gdzie ludzie anonimowo wpisują swoje sekrety:
"Ja naprawdę kocham ludzi, jestem dobrą osobą, naprawdę! Ale uwazam.. (kocham ludzi!) że Hitler był sexy.."
rozwaliło mnie to, bo te napisy "kocham ludzi" itp. były wypisane dookoła tego niecodziennego wyznania, w samym środku było zdjęcie Hitlera z ta jego straszną miną. Efekt naprawdę przerażająco-śmieszny!
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując