Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-04, 22:44   #1387
VelaLuca
Wtajemniczenie
 
Avatar VelaLuca
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2 418
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez Ewula88 Pokaż wiadomość
tż zgodził się na badanie nasienia
[/CENTER]
Nie rozumiem czemu miałby się nie zgodzić? Przecież dziecko to Wasz wspólny cel...
Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie, na genetyczne USG mamy iść już w przyszłym tygodniu bo lekarz powiedział że ciąża większa niż wychodziło wcześniej
A to Ci niespodzianka Bardzo się cieszę że wszystko jest ok! Może już na genetycznych poznacie płeć?
Cytat:
Napisane przez Lidka99 Pokaż wiadomość
Zaczynam pakowanie.. 6.30 na izbie mam się stawić, odczuwam lekki stres

O tak przydałyby się jakieś dwie kreski
Dokładnie Dawniej to co tydzień minimum jedna szczesciara się pojawiała a ostatnio cisza... Oby przed burzą

Będzie dobrze, musi! Innego wyjścia nie ma. Długo będziesz w szpitalu?
Cytat:
Napisane przez Kruszynkaa86 Pokaż wiadomość
Ja zrobiłam badania na jelita żeby potwierdzić, czy moja choroba weszła na pewno w stan remisji morfologię i żelazo, bo miałam anemię - nadal jest, ale żelazo idzie powoli w górę - z 4,8 na 6,6 jest progres no i ginekolog mimo, że znam przyczynę śmierci mojego Synka kazał mi zrobić badania sprawdzające, czy nie mam problemu z krzepliwością. Jakieś 3 badania - łączny koszt jakieś 500 zł, bo oczywiście można je zrobić tylko prywatnie miałam je sobie odpuścić, ale doszłam do wniosku, że zrobię jedne z nich, które mają mi dać ogólny obraz czy jest okey czy nie. I jeżeli coś wyjdzie to wtedy już chyba będą mi mogli pozostałe zlecić na NFZ - jak myślicie ? dobrze kombinuję, czy nie ?

Całe "życie" miałam cykle po 32-33 dniowe. Jak zachorowałam to skróciły mi się do 22 - 25 dniowych, po ciąży też mam te krótsze. Dziś mam 13dc, dwa ostatnie dni działaliśmy w temacie myślicie, że może coś z tego być ? mam nadzieję, że tak
Pewnie że tak. Każdy cykl to nowa szansa
Kiedy będziesz miała wyniki badań?
Cytat:
Napisane przez __malaMi__ Pokaż wiadomość
po lekarzu w szoku... powiedział, że jajniki policystyczne :O miałam wcześniej dwóch ginekologów i o tym nie słyszałam... drugi stwierdzil u mnie owulacje normalnie więc powiem wam już nie wiem co robić


możliwe jest żeby wykresy i testy wskazywały owu i było pcos? bo jak mu powiedziałam, że owu mam to stwierdził, że badań progesteronu, estradiaolu, fsh i lh mi nie zleci, skoro temperatura wskazuje i testy na owu

zgłupiałam i jestem załamana, bo od 12 lat chodze do gina i takiej diagnozy nie usłyszałam...
Jak to?! Dopiero teraz to wyszło? Masakra... Poszlabym teraz na monitoring cyklu, aby zobaczyć czy pęcherzyki rosną i pękają i czy tworzy się ciałko żółte. Wtedy będziesz mieć pewność. Taki monitoring da Ci odpowiedz na 100%.

Ja pół dnia przeryczałam... Przyplątał się do nas jakiś obcy piesek. Wesoły, czarny o takich smutnych oczach. Ktoś go wyrzucił pewnie, jakiś s..rwy..n! Albo się zgubił. A ja że psia mama jestem to od razu chciałabym go wziąć. Choćby na ogród. Mróz jest u nas, śnieg pada a on marznie biedny w garażu. No ale rodzice oczywiście nawet nie chcą tego słyszeć. W życiu się nie zgodzą. Boże! Chcę mieszkać sama, we własnym domu i chce decydować sama co mi wolno a co nie!
Przepraszam ale musiałam to wyrzucić z siebie. Tak mi dzisiaj ciężko...

W dodatku podczas smażenia chrustu jak poczułam zapach smalcu tak wylądowałam w toalecie na bliższe spotkanie z kibelkiem. O ile bolące piersi mogę sobie wmówić tak tych wymiotów już nie Oj.. zaczyna mnie to przerażać...
__________________
Żona - 31 maja 2014
Mama - 9 czerwca 2017
VelaLuca jest offline Zgłoś do moderatora