|
Dot.: Ile wydajecie na jedzenie miesięcznie? - temat ekonomiczno-społeczny ;)
Cytat:
Napisane przez loloo
milion pomysłów na korpus
nie kupuję, ale gdybym ich używała w kuchni to bym wyrzuciła, a nie kombinowała co zrobić z korpusem za 2zł/kg.
|
Nie znoszę marnować jedzenia, ani wyrzucać. Jak mi coś zostaje to staram się to zużyć. Z mięsa i warzyw rosołowych robię właśnie farsz do pierogów. Suchą bułkę trę na bułkę tartą, ze starego chleba robię tosty francuskie. Jak mi zostanie sos/makaron/ziemniaki mięso to staram się je wkomponować w następny obiad. Resztki wędlin i warzyw wrzucam do jajecznicy albo na domowa pizzę.
Nie dlatego, ze żałuję 2 zł za kilo korpusów, tylko głupio mi wyrzucać jedzenie.
__________________
Mój telefon zna inne wyrazy i inną ortografię. Bardzo za niego przepraszam.
|