Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - język francuski- dla początkujących
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-21, 14:10   #2
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: język francuski- dla początkujących

Cytat:
Napisane przez Mallutka Pokaż wiadomość
witam,
wiem, ze tamatów nt tego języka jest bez liku ale nie krzyczcie, ze zasmiecam forum po prostu chcialabym uzyskac porade dokladnie w mojej sprawie.
Ale do rzeczy:
dopiero zaczynam moja przygode z tym językiem i chcialabym sie zaopatrzyc w jakis dobry słownik (najlepiej odpowiednik słownikow Oxford z języka angielskiego), ktory moglby mi sluzyc rowniez gdy moj poziom nie bedzie juz taki podstawowy

No i pytanie nr 2: czy znacie jakas ksiazke do samodzielnej nauki slow na pozimie podstawowym, z ktorej wam sie przyjemnie uczylo i ktora nie jest przeznaczona ze wzgledu na swaja tematyke tylko dla dzieci?? No i ktora rzecz jasna ma z tylu klucz z odpowiedziami

Bardzo dziekuje za odpowiedzi
Ja ci polecam książke "Festival" wydawnictwo: CLE INTERNAtiONAL
taka zielona ona jest + ćwiczenia do niej bardzo fajnie książka opracowana, dobrze się z niej uczy (dobrze by bylo gdyby była z tyłu płytka do odsłuchania) ja też dopiero zaczynam przygodę z tym językiem od września nie posiada tylko odpowiedzi z tyłu..
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując