Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co zrobić z małą łazienką?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-20, 11:58   #19
catiedove
Rozeznanie
 
Avatar catiedove
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 790
Dot.: Co zrobić z małą łazienką?

Cytat:
Napisane przez Marika088 Pokaż wiadomość
hej, mam problem, bo jak to w bloku, moja łazienka nie przekracza 5m2. Potrzebuję pomocy w doradzeniu, jak mam to rozwiązać? szerokie i duże kafle? Toaleta z geberitem? dużo problemów już rozwązałam, np. z wanną, dużo czytam np. tu http://www.lazienkaplus.pl/pl/porady ale potrzebowałabym info od dziewczyn, które już mają doświadczenie. Jakie meble wybrać? Może tylko otwarte półki zostawić. Chciałam jeszcze mieć pralkę w łazience.
Mam łazienkę tych samych wymiarów. I powiem Ci, że nie taki diabeł straszny.
Kafle bez znaczenia, wązne żeby Ci się podobały. Ja akurat wybrałam na ściany 30cm/45cm, a na podłodze mam 35cm/65cm.

Wanne zamieniłam na prysznic '90tke' - u mnie strzał w 10.
Pralkę zmniejszyłam na 5kg aby zmieściła się między prysznicem a wc.
Szafki mam zamknięte, i tylko 3 ozdobne, podświetlane, szklane półki otwarte - więcej nie ma sensu, zbierają kurz.

Cytat:
Napisane przez Inka1982 Pokaż wiadomość
WC Geberit podtynkowy? Ja mam zestaw podtynkowy Roca i to tak naprawdę najpraktyczniejsze, jeśli chodzi o zabranie się do małej łazienki. Nie w każdej się uda, ale warto popytać czy da się to zrobić.
tak, ja też mam wc podtynkowy. Dobre rozwiązanie.

Cytat:
Napisane przez Inka1982 Pokaż wiadomość
No i zawsze można zrezygnować z ciepłych, długich kąpieli na rzecz szybkich pryszniców, ale tu każdy ma swoje zdanie.
Dokładnie, ja uwielbiałam długgggie kąpiele w wannie. Myślałam, że będę żałowała decyzji o prysznicu. Okazało się wręcz przeciwnie. Zyskałam przede wszystkim czas, bo teraz nie marnuje go tyle na leżeniu w wannie; choć i tak potrafię być pod prysznicem długo aby się wygrzać w ciepłej wodzie i zrelaksować. Zyskałam również miejsce w łazience.

Cytat:
Napisane przez emilia89p Pokaż wiadomość
witam,

planuję remont łazienki.
generalny.
jest mała i zastanawiam się, jakie kolory i materiały zastosować.
myślę o białej w połączeniu z tego typu mozaiką:
http://ceramercato.pl/602-large_defa...ma-25x25mm.jpg
czy to dobry pomysł?
Co kto lubi
Ja dostaje oczopląsu, raczej nie w moim guście.

Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość
u mnie tak samo i tak jest zaplanowana, że jeszcze miejsca jest

Mamy do sufitu i nie wygląda jak rzeźnia co więcej wygląda jakby większa była. Teraz jest taki wybór, że wszystko się da
Również płytki mam po sufit i czuję się w niej bardzo fajnie.
catiedove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując