Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-22, 21:37   #3343
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Cytat:
Napisane przez kachula27 Pokaż wiadomość
No i dobrze zrobiłaś.U nas Mati poszedł do pierwszej klasy
A teraz pani dyrektor na zebraniu dla rodziców opowiada i namawia żeby dzieci zostawiać na drugi rok w pierwszej klasie
Powiem nieskromnie - wiem
Ani przez chwile nie zalowalam swojej decyzji, a teraz wszystki kolezanki, nawet te, ktore na poczatku były zachwycone wizja wczesniejszej edu -mowia mi tak, 6 lat to nie jest dobry wiek

Ditu - też gratki
Jak ma na imię?

A Ty jak czujesz? Mloda chtenie pracuje w domu? Ufasz jej wychowaczyni?
dziewczyny pamietajcie ze to dopiero poczatek - nie wiadmo co bedzie dalej, czy beda gimnazja, są wymieszane roczniki a nasze- Wasze zawsze będą te mlodsze... to jest bardzo zlożony temat...

Karenina - bardzo dobrze!
ale numery --- to u nas teraz bulek slodkich zabraniali a u Was co?
bardzo dobrze zrobiłas a jak pamietam Twoj talent kulinarny pewnie tamtym dzieciom oczka lataly...
U nas dzieci maja obiadki, a my robimy drugie śniadanka. I co jest punktem zapalnym? Slodycze - niektorzy uważaja ze baton to nieodzowny składnik śniadania
Cukierki, chipsy, ciastka dzieci sie tym wymieniają i sobie rozdaja w dowod sympatiii. Och jak sie wkurzylam jak ja zawsze daje pokrojone jablko, marchewke, seler a mały wraca i mi opowiada jakie frykasy dzisiaj zjadał....
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując