Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-23, 21:37   #1340
RastaGirl89
Rozeznanie
 
Avatar RastaGirl89
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 999
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Tak, tak... Gorteks, ot literówka, to mówisz że się szybko rozciągaja? A na początku są mocno ciasne czy takie akurat? Bo ja chyba zazwyczaj trafiałam na dość ciasne modele z początku a po ok. 2-3 tyg. jakos dochodziły do ładu, coć na początku były bardzo ciasne (i nie chodzi mi tu o tę firmę Gorteks tylko wcześniejsze różne moja zakupy biustonoszowe - swego czasu w Reserved mieli idealne modele i rozmiary dla mnie ale już nie maja ;/)
No właśnie z tego co pamiętam to nie były zbyt ścisłe od początku. A po jakimś czasie do wyrzucenia. Ale to było już parę lat temu, więc może coś się zmieniło... A teraz mi się przypomniało, że mam do tej pory jeden usztywniany jeszcze od nich i on był okej (ale już jest za mały). Te, które mi się tak rozciągnęły to były takie półusztywniane na całej miseczce. Teraz weszłam na ich stronę i widzę, że już takich modeli nie mają, więc może nie sugeruj się moimi doświadczeniami No i widzę, że poszerzyli rozmiarówkę do J, to może nawet ja im dam drugą szansę

edit: alee słabizna, z J jeden model ;/

Edytowane przez RastaGirl89
Czas edycji: 2016-02-23 o 21:40
RastaGirl89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując