Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie Grudniowe 2015 cz. 1
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-01, 22:32   #3658
mujer
Zadomowienie
 
Avatar mujer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 976
Dot.: Mamusie Grudniowe 2015 cz. 1

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;56609031]Joasia hej

Jak wyszłam z małym o 8.20 z domu tak dopiero wróciłam. Waga 4620g - 340g w 2 tygodnie jest dobrze. Ale za to mamy lekką asymetrię i skierowanie do poradni rehabilitacyjnej. Termin połowa kwietnia, ale babka doradziła, żeby lekarz dopisał "pilne" i przyszły tydzień no i mamy 62cm za 2 tygodnie szczepienie, więc znowu sprawdzimy wagę ale już jestem spokojna, będzie dobrze [/QUOTE]

Ooo super )

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
Boże. Szymon kilka godzin po szczepieniu dostał taki atak płaczu, nieutulonego I tak dwie godziny. Potem ze zmęczenia padł o 17 i śpi do teraz. Nie obudzilo go nawet przewijanie...
Muszę przyznać, że jak czytam takie rzeczy o sczepieniu, to jestem przerażona i sama tym bardziej się boję szczepić.

Cytat:
Napisane przez sylwoha Pokaż wiadomość
A zauwazylyscie juz ze dziecko ewidentnie woli ktoras reke? Takie rzeczy jak lewo czy praworecznosc juz widac?

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Gryzia wielkoe gratki!!

A ja nadal mam schiz
Bo tak tomek raz na 10 skokrzy mi w oczy i zainteresuje sie mna
Jak gadam do niego to odpowiada ale patrzy sie po bokach
Czy ktoras z mam tak miala? Bo ja mu daje 2 tyg i jak sie nie poprawi to neurolog
Nie wiem, ale mój najpierw zobaczył prawą rękę i nią zaczął próbować coś łapać. Więc może to oznacza praworęczność?

Mój Młody nie zawsze za to reaguje na głos, ale myślę,że ma czas. Tak samo jak Twój :P
mujer jest offline Zgłoś do moderatora