Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wycieczka samotnej dziewczyny?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-09, 14:20   #27
Izunia2112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 19
Dot.: wycieczka samotnej dziewczyny?

Cytat:
Napisane przez lenaiwanowicz Pokaż wiadomość
Gdzie może pojechać samotna dziewczyna na kilka dni, żeby przy okazji nie musieć płacić za wszystko podwójnie i spokojnie wypocząć?

Jakoś tak dziwnie się w moim życiu poukładało, że w tej chwili nie mam żadnej bliskiej osoby, ani faceta ani przyjaciółki i nie mam z kim wyjechać na urlop, który jest mi już bardzo potrzebny, bo dość długo nie miałam wolnego. Nie brałam wolnego też z tego własnie względu, że jestem sama i i tak nie mam z kim spędzić tego wolnego czasu i siedząc w domu bardziej się zamęczę niż odpocznę. Potrzebuję po prostu zmiany klimatu. Nie myślę o czymś poza granicami. Jak najbardziej pasuje mi Polka i tak naprawdę jakiekolwiek miejsce byle gdzieś wyjechać i oderwać myśli od rzeczywistości.

Niestety ten świat nie jest stworzony dla singielek.
Jak facet jest singlem to super kozak, a jak kobieta jest signielką i chce gdzieś pojechać sama to albo wszyscy myślą że rozpaczliwie szuka faceta, sexu albo sponsora. A ja bym chciała spokojnie wyjechać bez takich podtekstów i odpocząć po prostu.

Przyznam, że nie mam za wiele kasy i nie za wiele mogę odłożyć, ale nie muszę jechać tu i teraz, mogę jeszcze odczekać jakiś czas i uzbierać.

Tylko największym problemem jest sam pomysł! Żebym gdzieś pojechała i nie przesiedziała całego dnia rycząc w poduszkę...

Wszelkie podpowiedzi mile widziane!
Może po prostu mam złe nastawienie i ktoś mi je naprostuje
Przez większość życia jeździłam sama i nigdy nawet przez myśl mi nie przyszło, że ktoś może o mnie pomyśleć dziwka? Kompletnie nie rozumiem skąd wzięłaś taki pomysł na to, że ludzie mogą Cię tak postrzegać? A jeżeli we własnej miejscowości gdzieś idziesz sama (np. do muzeum, teatru) to też zaliczasz się do tej kategorii czy to nie obowiązuje w miastach zamieszkania? Weź wyluzuj i nie szukaj problemów tam gdzie ich nie ma.

Co do komentarza, by nie jeździć samemu bo gwałciciel stoi za rogiem. No to w takim razie z domu się nie powinno wychodzić, bo w końcu kto powiedział, że trzeba wyjeżdżać daleko by Cię coś okropnego spotkało?

Jak nie chcesz przepłacać to jedź do hostelów gdzie płaci się za np. łóżko w pokoju wieloosobowym gdzieś do dużego miasta gdzie można pochodzić po galeriach, restauracjach, parkach i poobserwować w spokoju mieszkańców.
Izunia2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując