Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Efektywna nauka (szkoła, studia), jak się do niej zmobilizować? - WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-09, 20:08   #83
idealkobiety
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 75
Dot.: Kryzys na studiach - jak się zmobilizować do nauki?

Cytat:
Napisane przez Kuba_Kppc Pokaż wiadomość
Jest wiele sposobów, czasem może warto skonsultować się ze specjalistami. Na UJ istnieje coś takiego jak doradca edukacyjny i prowadzone są też warsztaty adaptacyjne dla studentów, którzy mają jakieś trudności np z motywacją czy stresem. Więc to jest spoko, tam mogą ew. poradzić jakieś dalsze konsutlacje, a ponadto mozesz też powiedzieć coś o sobie, więc to jest indywidualnie dopasowane (w miarę możliwości). Pewnie odpowiedniki działają na innych uczelniach .
O kurcze, doradca edukacyjny brzmi naprawde super U mnie na uczelni nie ma takiego stanowiska, a szkoda, bo wielu studentow nie wie co ze soba poczac w toku studiow. Mnie zawsze mobilizują terminy i wizja poprawek- jak pomysle ze przemecze sie troche i bede miec swiety spokoj to od razu mam wieksza ochote do nauki No i staram sie lykac revitasens, bo dobrze wplywa na moja koncentracje. Odradzam energetyki i kawę!
idealkobiety jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując