Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-06, 19:10   #2431
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
L_V, Hexxano a co powiecie o tym kremie? Nie chcę włosów niszczyć, nie używam pianek, lakierów, zeli i ogólnie nic z tych rzeczy ale skusiłam się na ten krem, żeby wygładzić włosy. Chodzi mi głównie o to, czy to nie wysuszy, nie zniszczy?


Dove, Jedwabista gładkość, krem wygładzający do włosów



Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Dimethiconol, Cetrimonium Chloride, Polyquaternium-16, Parfum, Silk Amino Acids, Isopropyl Myristate, DMDM Hydantoin, Disodium EDTA, Cetyl Hydroxyethylcellulose, Silica, Polysorbate 60, Dimethiconol/Silsesquioxane Copolymer, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Trideceth-12, Hydrochloric Acid, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, Borago Officinalis, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Sodium Benzoate, Imidazolidinyl Urea, Sodium Chloride, Lysine Hydrochloride, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Butylphenyl, Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, CI 47005, CI 16255
Jak dla mnie to odpada,na czerwono skladniki,ktore nie sa zbyt ciekawe i ta wysoko wrzucony skladnik zapachowy mogli go sobie darowac,pozniej podrazniajacy konserwant.

Poszukalaby czegos na bazie silikonow/lub ich pochodnych,ewentualnie polimerow by wspomagaly wygladzic wlosy.

Pianka/lakier/zel/serum to nie sa kosmetyki,ktore niszcza wlosy-wazne by dobierac je z glowa.Gdyby bylo inaczej to jaki bylby sens produkcji?Duzo tez zalezy od kondycji wlosow
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora