Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-13, 19:34   #4926
lazurrowaa
Zakorzenienie
 
Avatar lazurrowaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6 091
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Pisałam już tutaj, że miałam dietę i tak w ogóle to moja skóra raczej nie reaguje na jakiekolwiek zmiany w tej kwestii zamierzone czy nie.

Dodatkowo mam problemy z nadmiernym owłosieniem (jakoś to usuwam), więc to hormony. Nie chcę już się leczyć na własną rękę bo potem pojawiają się inne problemy.
Chyba dam sobie spokój z życiem towarzyskim. Znajomych i tak mam niewiele, a wchodzenie w jakikolwiek związek byłoby dla mnie totalnie niekomfortowe. mam 25 lat i naprawdę nie mam już sił. Może to byłby czas, żeby znaleźć sobie partnera, poszukać lepszej pracy, ukończyć studia, ale ja nie mogę tego zrobić. Wstyd mi i tyle.
Bardzo zly pomysl by odsuwać sie od innych. Człowiek to stworzenie stadne i jednak na psychike ważni sa inni ludzie;*
skoro juz wiesz co jest przyczyna to 50% problemu rozwiązane ;*
__________________
cofanie się to najgorsze co możesz zrobić.


Niekorzystanie z życia jest jedną z form samobójstwa.

Nie jestem idealna, popełniam błędy, krzywdzę ludzi, ale kiedy mówię 'przepraszam' lub 'kocham' mówię serio.
lazurrowaa jest offline Zgłoś do moderatora