Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-13, 21:18   #10
Liviene
Raczkowanie
 
Avatar Liviene
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 479
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez rombek Pokaż wiadomość
Żaden problem, za to żelki... hmm...

Mam 24 lata, jestem na ostatnim roku studiów, pracuję, piszę magisterkę Tydzień temu zaręczyłam się z moim Tż Mam parę nadprogramowych kilogramów, ale najbardziej zależy mi na powrocie do ćwiczeń. Prawie cały zeszły rok ćwiczyłam i czułam się świetnie, a teraz, no cóż... Jak tylko wdrożę się na nowo w ćwiczenia, to już pójdzie, bo i łatwiej wtedy trzymać się jedzeniowo

Na dzisiaj melduję 25 minut steppera, 1250 kroków. W przyszłym tygodniu planuję cztery treningi - dwa w domu i dwa energiczne spacery min. 30 minut.

Opowiesz również coś o sobie?
Jestem Olka, intensywnie się uczę, prowadzę niezdrowy, nieregularny tryb życia, moją miłością jest jedzenie, a zmorą częste wahania wagi W ostatnich miesiącach monstrualnie rozrosły mi się uda i biodra, z trudem wciskam się spodnie (dosłownie wciskam ) Wychodzę rano bez śniadania, przeważnie w ciągu dnia nie jestem głodna, kawa dużo załatwia, ale potem nadrabiam. Wstydzę się tego obecnego stanu rzeczy, mam troszkę kaski odłożonej na jakieś niezłe zakupy, ale nie mam siły na łażenie po sklepach i gapienie się na te szczupłe laski i szczupłe sprzedawczynie patrzące wzrokiem "jaka gruba krowa, mamy tylko eski, czego ona tu szuka"

Cytat:
Napisane przez anuszka21 Pokaż wiadomość
Witam
Chetnie sie przylacze. Mam do zrzucenia 4kg. Mam 25lat, dwojke maluchow i takze robie mgr...
witaj

Cytat:
Napisane przez cichy_podmuch_wiatru Pokaż wiadomość
Witam Mogę się dołączyć?
jasne zapraszamy

Cytat:
Napisane przez Aniaa_89 Pokaż wiadomość
Hej

Tez chętnie dołączę
super!! jest nam bardzo miło

Powiedzcie coś o sobie

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Crema Catalana Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny

"ma być zdrowo aktywnie i pozytywnie" - podoba mi się taki plan!! także chętnie dołączyłabym i ja..
ze zdrowym odżywianiem raczej nie mam problemu, nawet się tym trochę interesuję w tak zwanym 'międzyczasie', ale nad regularną aktywnością zdecydowanie mogłabym popracować, no a w pozytywnym gronie zawsze raźniej..

do lata chciałabym też podrasować nieco stan swojej skóry & włosów, także wypadałoby częściej dopieszczać się wszelkimi maseczkami, masażami etc.. misterny plan jest, sprzęty narzędzia są, motywacja też na nie najgorszym poziomie teraz 'jedynie' realizacja..

Rombek moje gratualacje dla świeżo upieczonej narzeczonej!
witaj
też pracuję nad stanem swoich nieszczęsnych włosiarów, testuję teraz serię z Pantene i laminowanie

dołączam do gratulacji
__________________
~ Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt. ~
78 - 77 - 76 - 75 - 74 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
1 z 20 |||||||||||||||||||||||| loading
Liviene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując