Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-14, 09:09   #20
Crema Catalana
Rozeznanie
 
Avatar Crema Catalana
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 849
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

dzień dobry!!

za oknem u mnie też słońce więc energia do działania jest, humor na szczęście też dopisuje i przyda się, bo mam sporo spraw dzisiaj do ogarnięcia.
Ćwiczeniowy plan na dziś to pierwsze 15 min z sukcesu Ewki, i jej turbo spalanie, mam nadzieję, że się wyrobię


Cytat:
Napisane przez Aniaa_89 Pokaż wiadomość
Biore tabletki juz ponad 7lat i nigdy zadnego wplywu nie mialy u mnie na odchudzanie,wiec to raczej nie to.
Ogolnie na organizm na pewno ma to wplyw,bo jak sama napisalam wczesniej cellulit straszny i to na pewno po czesci od nich mam. No ale nie wydaje mi sie zeby nagle zaczely wplywac na efekty odchudzania. Chyba ze hormony cos mi szalec zaczynaja po tych latach
Zmieniac na pewno nie bede,bo dobrze sie po nich czuje itd wiec bez sensu. Zreszta powoli oswajam sie z mysla,zeby je odstawic i mniej wiecej po wakacjach planuje to zrobic
aa no to pewnie, zmiana bez sensu.
Ja odstawiłam pod koniec zeszłego roku i chciałabym do doustnej antykoncepcji już nigdy więcej nie wracać..

Anuszka zdrówka dla dzieciaków
u mnie na obiad zupa krem z brokułów z kaszą jaglaną

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Liviene Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomiary zrobione? (u mnie nie strach wejść na wagę, a co dopiero centymetr przyłożyć)
aa tam co się będziemy cyferkami przejmować

w sumie wagi to moje oczy dawno nie widziały, ale cm jestem ciekawa zwłaszcza, że przydałoby się, żeby z nóg z kilka cm spadło..
Crema Catalana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując