Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-14, 10:15   #25
Crema Catalana
Rozeznanie
 
Avatar Crema Catalana
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 849
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez Aniaa_89 Pokaż wiadomość
Codziennie cwiczyc to za duzo. W tyg minimum jeden dzien wolny musi byc. Miesnie musza miec czas zeby odpoczac i sie zregenerowac

Nie licze. Mialam okres,ze wszystko wazylam,notowalam liczylam kcal i rozklad b/w/t. No ale bez przesady,w paranoje mozna popasc teraz na oko robie czasem tylko cos zwaze-typu platki do omleta,kasza do obiadu itd bo czasem sypnac sie moze za duzo

Wazenie i mierzenie na czczo


O kurcze,to nieciekawie :/
No niestety,hormony jeszcze jak brane tyle lat to troche moze to w organizmie namieszac. No ale coz,cos kosztem czegos. A tak naprawde wszystko moze powodowac jakiez problemy
Zobaczymy jak to u mnie bedzie,jak juz odstawie
jak się czasami zapędziłam z treningiem, dużo biegałam etc to miałam wrażenie opuchniętych mięśni z wysiłku, oj nie lubiłam tego, nogi automatycznie wydawały mi się 2x większe Teraz już tak nie szaleję, wręcz przeciwnie patrząc na liczbę treningów w ostatnim czasie chyba przesadziłam z regeneracją ale myślę, że w ten 1 dzień warto wrzucić na luz

co do hormonów, no niestety. Każda taka ingerencja jakiś tam ślad w organizmie zostawi najważniejsze to się regularnie badać i reagować jeśli trzeba.
Na blogu A. Maciąg poleca ponoć dobrą książkę w tym temacie, znajoma też mi polecała, więc muszę dorwać
http://agnieszkamaciag.pl/rownowaga-hormonalna/
Crema Catalana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując