Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - KWC - wątek do zgłaszania błędów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-23, 14:59   #9
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez rochelle_ Pokaż wiadomość
W tej chwili istnieje funkcjonalność sortowania po ocenie w danej kategorii. Wejdź proszę w dowolną kategorię, i z lewej strony kliknij interesującą cię liczbę gwiazdek - możesz zaznaczyć kilka. Potem z prawej stronie możesz wybrać 'najczęściej recenzowane' i w ten sposób posortować. Niestety na tę chwilę nie można sortować po określonej liczbie recenzji, ale pomysł zapisuję, bo jest wart przemyślenia
Bynajmniej nie jest to żaden innowacyjny pomysł Taką funkcjonalność posiadało stare KWC (a przynajmniej możliwość posortowania produktów od najlepszych z zaznaczeniem, że mają mieć na przykład co najmniej 5 recenzji)

Próbuję właśnie znaleźć jakiś fajny krem do rąk. Zaznaczyłam dla przykładu te z oceną 4 gwiazdki. Posortowałam po najczęściej recenzowanych. Dwa pierwsze wyniki wyszukiwania poniżej. Chyba nie muszę zaznaczać, że nie zależało mi na znalezieniu kremu do stóp i produktu z jedną recenzją Poniżej są produkty z większą ilością recenzji.

Poza tym, chętnie obejrzałabym jeszcze produkty z przedziału 4-5, a nie jedynie te, które mają średnią ocen dokładnie 4 albo 5.

Jak dla mnie proponowane rozwiązanie w ogóle się nie sprawdza
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg krem do rak.jpg (58,5 KB, 34 załadowań)
__________________
R 08.2013, K 09.2016

Edytowane przez vretka
Czas edycji: 2016-03-23 o 15:00
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując