Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - KWC - wątek do zgłaszania błędów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-23, 22:31   #21
Lady_Mosquito
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Mosquito
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 628
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez rochelle_ Pokaż wiadomość
W tej chwili istnieje funkcjonalność sortowania po ocenie w danej kategorii. Wejdź proszę w dowolną kategorię, i z lewej strony kliknij interesującą cię liczbę gwiazdek - możesz zaznaczyć kilka. Potem z prawej stronie możesz wybrać 'najczęściej recenzowane' i w ten sposób posortować. Niestety na tę chwilę nie można sortować po określonej liczbie recenzji, ale pomysł zapisuję, bo jest wart przemyślenia



Tak, skład pozostanie w takiej formie. Jak tylko zakończymy opisywanie składników chemicznych, będą one klikalne i zaczną przenosić do strony z ich opisem.
Cofnięcie tych zmian jest na tę chwilę nieopłacalne i niemal niemożliwe - wymagałoby ponownej migracji bazy produktów (bo dziewczyny przenoszące składy przenosiły je do osobnych pól).
Wolimy zająć się naprawą błędów, których mało nie jest, a o takich ulepszeniach pomyślimy później.



Marki w nazwie nie przywrócimy. Pojawi się ona pod nazwą produktu, a przed zdjęciem, tak żeby była natychmiast przez Was widziana. Podobny los spotka również kategorię.
Powrót do marki w nazwie spowoduje wyrzucenie stron marek z KWC, na co nie możemy sobie pozwolić.



Bardzo proszę o podesłanie screena shota albo informację, w której kategorii uważasz wyniki za niewłaściwe. Stronicowanie jest w planach - będziecie mogły zwiększyć liczbę produktów na stronie.
A nie można po prostu przenieść tej kolumny ze składem pomiędzy opis produktu, a właściwości? Forma składu byłaby taka jak jest tylko w innym miejscu. Na pewno wygodniej by to się czytało. I proszę mi nie mówić, że jest to niemożliwe i zajęło dużo czasu bo nie uwierzę. Specjalnie pomęczyłam mojego chłopaka który jest programistą i oto co usłyszałam:
"Warstwowa architektura aplikacji umożliwia edytowanie widoku strony bez wpływu na jej logikę biznesową. Przez co przeniesienie jednego elementu na stronie i zmienienie jego wymiarów nie ma żadnego wpływu na kształt bazy danych czy zachowania modelów. Taka modyfikacja powinna zająć nie więcej jak godzinę."

W załączniku zobrazowałam o co mi chodzi- na zielono jest zaznaczone miejsce gdzie sugeruję przenieść skład.
Przy długich składach zaczyna się robić bezużyteczna pusta przestrzeń. Nie wygląda to ani estetycznie, ani profesjonalnie, a przy okazji utrudnia czytanie składu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (71,3 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jknbkjbkjbk.jb.jpg (69,6 KB, 21 załadowań)
__________________
KWC

Mój paznokciowy instagram
lubimy czytać

Edytowane przez Lady_Mosquito
Czas edycji: 2016-03-24 o 11:22
Lady_Mosquito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując