Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - KWC - wątek do zgłaszania błędów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-24, 08:42   #23
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 621
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Porcja błędów/niedogodności

1. Produkty dodane do torebki dublują się - są opisane jako "dodała produkt do torebki" i "obserwuje produkt" podczas gdy nie zaznaczałam nigdzie, że chcę obserwować produkt dodany do torebki

P.S. U Rochelle widać dodany do torebki ten sam produkt - i to 4 razy (mowa o Dermo Mani)

2. Dodawanie zdjęć przy zgłaszaniu nowego produktu - wczoraj zgłaszałam żel Avene Cleanance - okazuje się, że produkt został dodany bez zdjęcia choć je ładowałąm (w dobrym rozmiarze, bo za pierwszym razem wyskoczył komunikat, że musi być większe i powiększyłam całość) - z tym, że nie było ani widocznego pola że zdjęcie się załadowało, ani miniaturki.. Skoro teraz można dodać aż 3 zdjęcia, to może warto przemyśleć opcję podobną do wystawiania aukcji na allegro? Tam dokładnie (za pomocą miniaturki) widać jakie zdjęcie się załadowało i czy w ogóle załadowało..
Albo przenieść rozwiązanie z forum, gdzie też widać co ładujemy do postu..

3. W obecnej wersji KWC jest opcja uzupełniania brakujących składów - może warto umożliwić osobom zgłaszającym produkt możliwość dodania zdjęcia, bo one dokładnie wiedzą, jaki produkt zgłaszały. Nie wynikałyby wówczas sytuacje podobne do tej, którą opisałam w poprzednim wątku, gdzie nowe zdjęcie nie oddaje zgłoszonego przeze mnie produktu

4. Poznikały niektóre zgłoszone produkty - kolejny przykład https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...wa-wersja.html
z komunikatem:
404
Nie ma takiej strony
Przepraszamy, strona nie została znaleziona, kliknięty link mógł być uszkodzony lub strona mogła zostać usunięta
Przejdź do strony głównej

5. Z poziomu profilu użytkownika na forum, gdzie można kliknąć "recenzje użytkownika" link nie przenosi do recenzji a do aktywności oznaczonej jako "wszystko"

6. Po przeniesieniu starej torebki do nowej miałam w niej 110 produktów, wczoraj dodałam 2 i z boku liczba zaktualizowała się do 112, a po kilku godzinach wróciła do liczby 110 (nie usuwałam w międzyczasie żadnych produktów)

7. Hasło "torebki" oddaje kolejność dodawania produktów do niej, ale jest tam tylko kilka ostatnich pozycji - z kolei "torebka" przy nicku po prawej stronie zrobiła się chaotyczna - produkty dodane nawet kilka lat temu wymieszane z nowościami, ciężko się połapać

8. Na stronie głównej KWC w polu ostatnie recenzje wiszą dwie i te same recenzje - widok nie odświeża się, bo recenzje są z wczoraj..

Uff, póki co to wszystko, co zapamiętałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wszystko.jpg (81,6 KB, 10 załadowań)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując