Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - KWC - wątek do zgłaszania błędów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-05, 18:03   #171
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Przed chwilą mi się udało Nie było żadnego błędu, po prostu zostawałam w formularzu dodawania produktu zamiast przejść dalej

Co mnie jednak uderzyło, to fakt, że zgłaszając podkład w kompakcie mam do wyboru następujące opakowania:
- w tubce
- z pompką
- w buteleczce
- w słoiczku
Chyba żaden kompakt nie występuje w takiej formie
Dobrze, że już działa

Te pola. o których piszesz są zależne od kategorii, w której dodajesz produkt. A skoro dodajesz podkład, który trafi do Podkładów - dlatego tak jest. Co nie zmienia faktu, że przygotowane kiedyś rodzaje i podziały nie mają również dla mnie zbyt dużej logiki i będę to rozpracowywać od nowa, po naprawieniu błędów.

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta

mylengrave
Jest ogromna różnica między twoim stylem wypowiedzi i wyrażaniem swojej opinii, zgłaszaniem błędów a tym, co robiła czerwonapoziomka. Polecam lekturę jej postów związanych z nowym KWC. Jest to jedyna osoba poza werką, której dałam ostrzeżenie. Nikt inny swoim zachowaniem na to nie zasługuje. Proszę jednak o nie pisanie nie na ten temat w tym wątku - zatracamy jego sens, którym niezmiennie jest zgłaszanie błędów odnośnie KWC., a nie ocena mojej pracy. Jeśli macie jakieś zastrzeżenia w tym drugim temacie, zachęcam do napisania do odpowiednich osób - kontakt znajdziecie w zakładce 'o nas'.

Jeśli kto inny straszył cię banem, to przepraszam, ale nic o tym nie wiem. W mojej ocenie odwalasz kawał dobrej roboty i bardzo Ci za to dziękuję. Podobnie jestem wdzięczna wszystkim innym, które poświęciły swój czas na napisanie, że coś im nie działa, gdzieś widzą miejsce na solidną poprawę itp.
__________________

Złap Rośkę w sieci!
nowy wpis! ---> www.rzeklam.pl
Instagram
Stream, czyli giereczki

Edytowane przez rochelle_
Czas edycji: 2016-04-05 o 18:05
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując