Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dla tych, co szukają, bo nie wiedzą
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-10, 17:55   #28
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: dla tych, co szukają, bo nie wiedzą

Ja rok temu rowniez mialam problemy z sercem, ale przejsciowe. Przede wszytkim bolala mnie glowa, kazdy ruch powodowal, ze dzieciol w nia pukal, a nie dja Boze, ze sie schylilam, wteyd leb mi chcial pekanc, pilam sobie 3-4 kawki dziennie, do tego papieroski i zarwane nocki. Poszlam zmierzyc sobie cisnienie do Babci i puls, cisnienie blyo w normie za to puls moje drogie 128 uderzne na minute! No nic pomyslam zly dzien zobacze jutro, ale tak mialm przez 2 tygodnie dzien w dzien, ja wstawalm z bolem glowy i zasypilam z nim. pewnego dnia poszlam skontrolowac kolejny raz do Babci swoje pomiary i sie okazalo, ze moj puls wynosi 138!!! Tym predzej polecialm do lekarza, ten od reki zrobil mi ekg, wyszly jakies szmery, kolatania, przepsila leki kazal obserwowac i zorbic podstawowe badania. One nie wykazaly nic, odstawilam kawe, ograniczylam papierosy, zaczelma chadzac spac o normlanje porze i wszytko ustalo. Serce to powazna sprawa, wiec radzic tutaj nie chce, ale byc moze masz podobny problem do mojego i ten post cokolwiek Ci pomoze, a najpewniej jesli bol bedzie sie utzrymywal (mnie serce nie bolalo tlyko ciagle glowa) to radze wybrac sie do lekarza. I oczywiscie moaj droga jesz za malo, oj oj w tym chyba problem. Zapamietaj sobei na zawsze: snaidanie jesz duzo bo duze snaidanie nakreca metabolizm, a wielkie snaidanie i tak zdazysz spalic, chocbys nie cwicyzla w dnaym dniu wogole. Jedz czesto male porcje, ale snaidanie ma byc obfite. Drugie snaidanei etz musi byc, chocby 2 jablka lub inny owoc, obiad to bialko plus weglowodany zlozone lub te z warzyw, poza tym jakis jogurt z otrebami, bo ten ma blonnik, na kolacje jakas salatka lekka lub starta marchew z jalbkiem albo twarozek mzoe jakies jajko...Zacznij jesc wiecej, ale nie rzucaj sie an jedzenie tlyko jedz wiecej stopniowo z kazdym dniem, aby nei blyo efektu jojo, no i nigdy juz nie ograniczaj tak drastycznie jedzenia, bo narobisz sobie tlyko krzywdy. Zobaczysz sama ze po pewnym czasie wszytko wroci do normy i zaczniesz chudnac. Najprawdopodobniej Ty doprowadzials do takiego stanu swoj orgaiznm, ze nie ejdzac wcale duzo, on kumuluje jedzonko w postaci tluszczu na zapas, bo dostaje male dawki, wiec woli sie ubezpieczyc na kolejny i kolejny i kolejny dzien....
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując