Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-23, 12:35   #1411
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Dzięki teraz jeszcze pozostaje nauczyć się jeździć automatem

Cieszę się że baza ci się podoba, u mnie oba bardzo dużo daje, właśnie kończę opakowanie i będę kupować kolejne. Jak jej używasz? Ciekawa jestem czy może odkryłas coś czego ja nie wiem

Mam nadzieję że wątek nie umrze. Dlatego tak na prawdę nie chciałam wyodrębnić zero waste stąd, bo miałam wrażenie że spokojnie mogłoby tu sobie być, nawet jeśli nie wszyscy je stosują, to przynajmniej by się tu więcej działo.

Nie umierajmy wątku, dziewczyny piszcie co u was...
Ja też chyba kupię jak to wykoncze na ile Ci starcza? Wcześniej miałam strobe cream z Maca i niestety nie z każdym podkładem ładnie wyglądał, bo jednak był to krem, przez to był też bardziej gęsty, choć kolor bardzo podobny do Loreala. Dlatego tym bardziej podoba mi się, ze ta baza przedłuża trwałość makijażu Używam albo pod podkład, albo na całą twarz i tylko z korektorem, albo na podkład albo pod rozświetlacz, żeby był trwalszy i ładniejszy efekt Akurat teraz mam podkład Loreala True Match i połączenie jest idealne. Z rozswietlajacych kosmetyków w Sephorze pojawił się ostatnio rozświetlacz cushion, też bardzo ładny efekt daje. Ja akurat bardzo lubię taki efekt glow.

U mnie po staremu, na wtorek zaplanowałam porządki w szafie i psich rzeczach tymczasem zrobiłam crumble, wymasowalam psa i sobota mija
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora