Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie podobam się mężczyznom
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-06, 10:06   #19
olennnkaaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 554
Dot.: Nie podobam się mężczyznom

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Lata żyłam w przekonaniu, że trzeba poznawać nowych ludzi, nie zamykać się w domu, rozwijać hobby itd. i nic z tego. Nawet ostatnio w jakimś wątku rozwinęła się za sprawą jakiegoś mojego wpisu, tego typu dyskusja i abstrahując od innych wątków, które się w niej pojawiły, to dominowały opinie, że jeśli się nie szuka, to się nie znajdzie.
Sądzę, że coś w tym jest, a przynajmniej jestem przykładem tego, że poznawanie znajomych moich znajomych i wielu nowych ludzi powoduje zwiększenie liczby znajomości i tyle. Facetów z tego nie ma, chyba, że koledzy.
Mam tak samo, a nawet gorzej. Wyjdę gdzieś, pogadam z ludźmi miło, ale i tak pozostaję niezauważona nawet jako znajoma, a co dopiero dziewczyna.

Cytat:
A robisz coś w tym kierunku? Gdzie można poznać takich facetów?
Do jednego w moim typie zagadałam, spotkaliśmy się i cisza potem.

Facetów takich można spotkać chyba wszędzie, bo nie chodzi mi o styl ubierania, tylko szczupłą/ normalną budowę, średni wzrost i sympatyczną twarz. Tylko że gdzie bym nie poszła: patrz cytat powyżej.

Może faktycznie mam problem ze stylem. Teraz dziewczyny tak z 5 lat młodsze ode mnie to piękności z pełnymi ustami i długimi naturalnymi włosami. Moje są dość cienkie i rzadkie, dlatego ścinam je do ramion, usta też mam, jako to jeden z panów mnie poinformował: "małe i delikatne, a facetom inne się podobają, ale dla mnie spoko, mogą być."

Edytowane przez olennnkaaaa
Czas edycji: 2016-05-06 o 10:10
olennnkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując