Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-06, 15:35   #30
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!

Nie mogę zacytować z poprzedniego wątku, więc polecę "ręcznie"

chucky
Fajne niebieskości, kojarzą mi się tak wakacyjnie z roślinkami pod wodą poruszanymi przez fale . A ten wibo... chyba kiedyś zupełnie przypadkiem musi mi wpaść do koszyka.
Yen
Czerwień niesamowita te drobinki, błysk, no moja wewnętrzna sroka jest zachwycona xD pastelki z negativem super, wiosennie. Próbowałam kiedyś podobnych ale zawsze mi się krawędź rozmaże.
lavender
Tak jak już było napisane trochę za trójkątne czubki na mój gust, lakier jest śliczny.
Mgiełka
Kawka super <3 kwiaty trochę mniej mi przypadły do gustu głównie ze względu na ten wzorek pod nimi, kiedyś chyba wstawiałaś podobne z paskami i tam jakoś lepiej mi to grało. Tak czy siak-mistrzyni stemplowych mani
meow
Fajna ta szarość!
Partyzant
Środkowe mani mi nie podeszło, ale pozostałe bardzo ładne.
Anula
Kwiatki ładne, ale jakoś chyba opatrzył mi się już ten wzór w internetach i tak już nie zachwycają jak zwykle twoje mani, za to kocyk jest CUDOWNY. Uwielbiam motyw kraty, te kolory świetnie dobrane, taka spokojna całość, ale ciekawa.

Uff chyba nadrobiłam. Moje oczywiście 2 poszły paskudnie po rogu i znowu witajcie króciaczki. Nieco bardziej kwadratowe w krótkich jakoś mi tak lepiej, jak odrosną będą dalej w migdał.

Mani i próba płytki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg maniiiii.jpg (88,6 KB, 171 załadowań)
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując