Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-11, 17:10   #4787
pyati
Kocia mama
 
Avatar pyati
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4 031
Dot.: Wytrwałe staraczki- czekasz ne II kreski, dopiero zaczynasz starania-zapraszamy

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Pati pewnie że zejdzie tylko zaskoczyło mnie te 5,5cm - nieźle mu się przerosło hehe

Mnie dziś zabolal prawy jajnik - w dwóch poprzednich cyklach też bolał mnie prawy no i w poprzednim cyklu owu potwierdzona z prawego, nie wiem o co chodzi... Lewy na wakacjach?
Spasł się razem ze mną :brzyda l:

Cytat:
Napisane przez sandrita86 Pokaż wiadomość
Pati to same dobre wiadomości - super, że iui tak szybko

powiedzcie mi gdzie mogę zrobić posiew? Nigdy nei robiłam i nie wiem czy muszę iść do lab czy gin może mi zrobić? A u TŻ można razem z badaniem nasienia czy to osobno jakoś się robi?
Wstrzymaj się kochana z posiewem bo jak będziesz w odpowiednim dc to tam w poznaniu zrobią Ci wszystkie badania na nfz od razu. Ja byłam w 1 dc więc lipa.
A u TŻ jeśli w nowak to musisz mieć dwie oddzielne próbki. Na posiew codziennie do 10 może przynieść, a na badanie w środy trzeba się umówić.

Cytat:
Napisane przez basiia89 Pokaż wiadomość
Cześć

Pati fajnie, że lekarz konkretny. W końcu zaczniecie działać na 1000% Powodzenia
No bardzo konkretna, aż na odchodne jej powiedziałam "no takie konkrety to ja lubię" i babka mówi nie ma na co czekać
__________________
Kociara




pyati jest offline Zgłoś do moderatora