Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-16, 15:14   #2734
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Znalazłam w szafce puder prasowany Inglt Yong Skin Make-up, nie wiem czy ma taki sam skład jak puder sypki, ale ten powodował, ze buzia mnie piekła, nie wiem czemu?

skład: MICA, DI-PPG-3 MYRISTYLETHER ADIPATE, ZINC STEARATE, LAUROYL LYSINE, ISOSTEARYL PALMITATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, DIMETHICONE, ISOPROPYL PARABEN, ISOBUYLPARABEN, BUTYLPARABENFRAGRANE, HEXYL CINNAMALDEHYDE [+/-] PERFLUOROPOLYMETHYLISOPRO PYL ETHER, METHICONE, CI 77007, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77891.

Co może uczulać w tym pudrze?

I jeszcze mam puder brązujący antybakteryjny Manhattan Clearface

skład: Talc, Polyethylene, Lanolin, Parafinum Liquidum, Ceterearyl Ethylhexanote, Zinc Oxide, Lanolin Alcohol, Panthenol, Caprylic Capric Trigliceryde, Methylparaben, propylparaben, Izopropyl myristate, Propylene, Glycol, Oleyl Alcohol, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, 10-Hydroxydecanoic Acid, Sebacic Acid,1,10-Decanediol, Citric Acid, Ascorbic Acid, Parfum [+/- CI 77491, CI77492, CI77499, CL 77891, Mica]

Czytałam na Wizażu ostatnio o tych kosmetykach Manhattan niepochlebne opinię, ten akurat stosuje jak róż, nie chciałbym sobie nim zaszkodzić.
Proszę o zanalizowanie tych kosmetyków.
Pozdrawiam!
Co do pudru Inglota - nie wiem co mogło spowodować pieczenie. Może to byc połączenie miki (podrażnia cery naczynkowe), silikonów i konserwantów.
Jeśłi chodzi o Manhattan - może bardzo pozapychać skórę,mma prawie wszystkie sztandarowe zapychacze: parafinę, trójglicerydy, myristaty, alkohol lanolinowy.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora