Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tarnowskie Panny Młode cz. VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-24, 12:58   #2914
myszata6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 60
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dziewczyny, ja już po! Było fantastycznie, bardzo się wybawiliśmy, goście też zadowoleni, więc chyba możemy uznać, że odnieśliśmy sukces Chociaż gości było tylko 90 osób, nie udało nam się ze wszystkimi porozmawiać, i tutaj przyznaję rację wszystkim PM - czas na weselu leci tak szybko, że nie wiadomo kiedy robi się 6 rano

A teraz kilka słów o usługodawcach, bo to może się wam przyda.

Makijaż - Klaudia Kłos, klasa sama w sobie, więc nie muszę chyba nic pisać

Fryzura - Kinga Korpacka z salonu Design Fryzur na Jasnej. Piękne i trwałe uczesanie, do tego naprawdę świetnie dobrała mi fryzurę (miałam ogólny zarys, ona zrobiła jak uważała najlepiej i faktycznie wyszło lepiej niż bym to sama wymyśliła). Serdecznie Wam ją polecam, nie jest bardzo oblegana, a czesała mnie kolejny raz i znowu nie mogę na nic narzekać!

Zdjęcia - Jarosław Kras, na weselu go prawie nie widziałam, więc to chyba dobrze kontakt świetny, podpowiedzi co gdzie i jak zrobić, żeby było dobrze. Dzielnie wykonywał swoją pracę od makijażu do 1 w nocy. Jesteśmy jeszcze przed sesją, ale jestem bardzo spokojna, wiem, że wszystko wyjdzie ok.

Zespół - Iluzja. Świetni ludzie, Kasia ma piękny głos, wyluzowani, grali do samego końca. Fajnie poprowadzili oczepiny, generalnie goście chwalili.

Tort - Galeria Tortów Artystycznych z Krakowa. Goście, obsługa, a nawet zespół byli zachwyceni, wszyscy pytali skąd tak piękny i pyszny tort. Nawet menedżerka Kardamonu pytała o wykonawców i zapisywała do nich kontakt. Polecam w ciemno!

Podsumowując, trafiliśmy na samych fajnych ludzi nie mamy na co narzekać.

A jeśli chodzi o samo wesele, z mojej strony mogę Wam doradzić, że nie ma co przesadzać my postawiliśmy na minimalizm, tzn dobry alkohol (wino, wódka, whisky, piwo), fajny zespół, skromny wystrój, z dodatkowych atrakcji jedynie wiejski stół i ciepłe wędliny. I naprawdę wystarczyło Jeżeli wy macie dobre, wyluzowane podejście, to goście też będą się świetnie bawić!

Gdybym mogła w czymkolwiek pomóc - piszcie śmiało
myszata6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując